Jump to content

World of Tanks


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

morao sam da pojedem govno i odigram nekoliko dana da vidim na sta lici igra...kako ih nije sramota vise da ubacuju ove gluposti...Tier XI za koga trreba 325k expa, a koji je skoro pa isti kurac kao desetka...ali ni to nije dovoljno, onda kao imas posebne upgradove kad otkljucas Tier XI za koje ti treba jos 300k expa...mrs u kurac bre, ostavite igru kao sto je bila relativno ok balansirana, a ne da serete po njoj stalno zbog para jebenih, govna alava

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
12 hours ago, manson said:

lol ala ovi imaju para za bacanje 🙂

 

 

nisu to baš tolike pare, a i ovo im je taj godišnji momenat gde angažuju nekog poznatog za praznike, pa je bio švarci, pa ko sve ne pa sad i ovaj. 

pre su imali i svoje svetske šampionate i žurke i štandove i svašta nešto, sad su se manje više fokusirali na ovo da imaju taj jedan veliki momenat pred kraj godine.

a kad kažem da nisu to baš tolike pare, da li to košta, ofc košta, ali ovo je ono jedan dan snimanja, možda čak i u nekom studiju gde ovaj već snima, honorari za ove akcije nikako nisu isti kao i za "prave" filmove, verovatno su i snimili sve iz jednog puta, možda dva, nije ovo Kjubrik pa da snimaju po 50 puta itd.

Plus verovatno ovde idu na drugačiji rojaltis sa ovima, dobiju procenat a i uradi se procena (bendiktove ekipe) ok igra donosi X, ovaj momenat će doneti Y ti imaš 10% od toga, što je mnogo manje nego kad ide worldwide Dr.Strange.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

jbt, uvode i WOT PLUS PRO 🙂

https://worldoftanks.eu/en/news/updates/2-2-CT/

Quote

WoT Plus: New Subscription Tier

With Update 2.2, we're making the WoT Plus subscription even more valuable by adding a new Tier—Pro with three new benefits. Check them out.

Pro Boost. Get a 35% bonus to credit, Combat XP, and Crew XP earnings in any Researchable and Collector's Tier I–X vehicle. It can only be applied to one vehicle at a time, and can be switched to a new vehicle every 12 hours.

Service Record Screen Customization. Personalize your Service Record screen by changing its background and ribbon color.

Battle Pass Plus. Earn additional Battle Pass Points and complete Progression Stages faster.

WoT Plus Pro is available to all players participating in the Common Test for 600.
Note: This price is valid only for the Common Test only and and is subject to change after release.

 

  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...