Jump to content

OW za pezose


Mixer_P

Recommended Posts

Trazio sam po netu i naisao na temu kupovine OW-a kroz regiju Juzne Amerike (konkretno Argentina) gde cena iznosi njihovih 399 pezosa sto mu dodje nekih 25 evra. Posteno, nije zanemarljiva razlika u ceni u odnosu na EU.

Tako da moze da se kreira nalog za Juznu Ameriku, izaberete Argentinu (cena 399 ARS), kad dodje do placanja stavite najnormalnije vasu adresu za naplatu za koju je vezana kartica i to je to. Posle u launcheru BattleNet aplikacije izaberete regiju Evrope i igrate.

Probao sam sve do placanja i sve ide kako treba, deluje mi da je izvodljivo...

Samo nisam siguran da li je OW vezan za regiju posle kad krene igra? Jel neko mozda probao tako nesto?

Edited by Mixer_P
Link to comment
Share on other sites

ja sam pročitao "overwatch za penzose" pa pomislih - to, daj da se prijavim za neko neobavezno zezanje :)

Nisam siguran za tvoje pitanje, odnosno mislim da si vezan za regiju u smislu da si kao "iz južne amerike" kada na primer dođe do onog glasanja za world cup, on te registruje kao da si iz argentine, ali mislim da inače opušteno biraš da igraš na EU serverima, kao što mi možemo da igramo na Azijskim ili USA.

Link to comment
Share on other sites

Mora da ima neka kvaka... Dodao sam te za prijatelja pa da probamo (DrDoom#11998). Oprosti sto ovako djubrim, ali mogu samo jednu privatnu poruku dnevno, a to sam vec ispucao za danas. :(

Edit: Upravo sam probao sam sa sobom i radi normalno... Samo treba promeniti regiju servera u kojoj je osoba koju dodajete.

Tako da izgleda, nema nikakvog trika... Samo paranoja iza velikog imena - Blizzard. :)

E sad, da li postoji lista prijatelja u samoj igri koja nije ista sa prijateljima iz BattleNet-a? Ili je to jedna te ista lista?

Edited by Mixer_P
Link to comment
Share on other sites

To je jedna te ista lista - kada dodaš battle.net drugare pojaviće ti se u igri ako je igraju (što vidiš i kroz battle.net). 

Videh da su sa novim patchem ubacili neke dodatne opcije za tim i grupu i tako to, ali nisam ispitivao. Ali generalno, osim ako nemaš hiljadu ortaka na battle.netu koji igraju OW, ni ne treba ti - jasno ti igra stavi te koji su u OW na prvo mesto na listi i napiše koliko ih je trenutno u igri.

59 minutes ago, Mixer_P said:

Tako da izgleda, nema nikakvog trika... Samo paranoja iza velikog imena - Blizzard.

super, onda su promenili, pre nije moglo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...