Jump to content

Braxis Holdout mapa


voodoo_

Recommended Posts

Meni sinoć izašla Braxis Holdout, bukvalno smo pregazili protivničku ekipu jer ako se uzmu obe tačke na vreme, dovoljna su tri talasa zergova da partija bude gotova, a ovi nesrećnici se nisu dobro snašli oko timskog zauzimanja tačaka. Predviđam velike rebalanse te mape :D

Ono što je zanimljivo je da kao muzika na mapi ide OST iz Starcrafta 1 <3

 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, voodoo_ said:

Meni sinoć izašla Braxis Holdout, bukvalno smo pregazili protivničku ekipu jer ako se uzmu obe tačke na vreme, dovoljna su tri talasa zergova da partija bude gotova, a ovi nesrećnici se nisu dobro snašli oko timskog zauzimanja tačaka. Predviđam velike rebalanse te mape :D

Ono što je zanimljivo je da kao muzika na mapi ide OST iz Starcrafta 1 <3

 

Ma da, ja mislim da smo ja i LoSmi pobedili na toj mapi za 6 minuta. U 2 wave-a. Bice definitivno rebalans. 

Sto se tice MVP-a i tih dodela, to je takvo ocajno smece. Mi izgubimo zbog tenka koji ide sam i fiduje i on dobije Bulwark zato sto je soakovao mnogo dmg-a........

Link to comment
Share on other sites

Po meni je mapa manje snowbally od BoE i Haunted Minesa.. zergovi prelako umiru i jaci su na pocetku nego kako igra odmice. Sylvana je God Tier heroj na toj mapi.

Imam gomilu utisaka, i retko koji je pozitivan. Nesposobna govna.

1) smanje map pool na 6, izbacivsi Garden, BHB i BoE -> dobijes Cursed Hollow iskljucivo -> shvate da su imbecili i vrate sve mape u rotaciju. Onda je bila prica (na redditu) da makar u HL-u nema vise tih govnjivih mapi kad ono prc, redovno upadaju sve.

2) zbog ponovnog soft reseta, retardacija i u HL nikad gora, a ubedljivo najveci imbecilizam je da banuje onaj ko je u D3 (zavrsio placement) a ne oni koji stvarno treba da jebeno banuju, pa imas situacije gde imbecil sa jedva 2500MMR banuje :D i banuju se tako gluposti tipa KT koji je sranje trenutno itd... majmuncine za tastaturama, kad drugar koji je ladovina krene da pizdi od kolicine retardacije i autizma onda znam kolko je sati i da se manim malo HL-a.

3) Pola drugova ima FPS dropove, do neigrivosti, ne mogu full screen, ma uzas bre. Reconnect system je nesto usran, 2 razlicite partije sa drugarima, u obe diskuje razlicit drugar i NE MOZE da se vrati. Stoji 10minuta na please wait i ta sranja, ne pomaze ni restart ni nista.

4) Partije su random, i posle preko 3k gameova, stojim iza toga da je apsolutno NEMOGUCE carry u ovoj igri. Ta njihova filozofija da svi treba da teze 50% ... nekog treba upucati u glavu zbog nje. Juce sam mrvicu probo HL, igro 2-1, ali QM 14-1 ko od sale.. i to ne zato sto sam bog zna sta igrao, nego su prosto moji imbecili bili bolji od njihovih imbecila i tacka, kraj price. Danas.. tipa 3-7/8 ni sam ne znam. Ogavno random neigrivo sranje.

5) Alarak - malo ga drndo u try, nisam siguran kakvu ce buducnost imati, po meni najtezi za igru melee assassin, bez premca. Jedva da cekam da vidim pro Koreance na njemu :D

6) Valla, bolja nego ranije i zanimljivija, manje mana problema, malo slabije u early gameu ali mnogo jaka kako igra odmice.

mozda se setim jos neceg, ali nek se napuse kurca.

Edited by LoSmi
Link to comment
Share on other sites

On 9/15/2016 at 7:31 AM, voodoo_ said:

Meni sinoć izašla Braxis Holdout, bukvalno smo pregazili protivničku ekipu jer ako se uzmu obe tačke na vreme, dovoljna su tri talasa zergova da partija bude gotova, a ovi nesrećnici se nisu dobro snašli oko timskog zauzimanja tačaka. Predviđam velike rebalanse te mape :D

Ono što je zanimljivo je da kao muzika na mapi ide OST iz Starcrafta 1 <3

 

Izgleda da taj zerg wave uopste nije toliko jak koliko deluje strasno. Sam bukvalno nista ne moze da napravi, Nego juce bukvalno stompovi na obe strane (zbog mmr soft reseta), danas kao da se situacija polako normalizuje, posle dvadesetak odigranih partija.

Edited by SerbCommando
Link to comment
Share on other sites

  • Lucky unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...