Jump to content

Daj da napravimo tim...


Recommended Posts

Zdravo ljudi, na main acc sam master, na smurfu sam tipa silver jer sam davao bisvoj ribida igra hl iz sprdnje xD A unranked platinum, sad na ovom smurfu najnovijem sam Platinum za sad u QM, igrao sam u dosta ekipa, i imam 2,3 druga sa kojima mozemo da zapocnemo ozbiljnu pricu, tako da daj ajde da napravimo tim SRBINAAA, ima nas i to poprilican broj dobrih igraca iz srbije barem ovih koje ja znam, i ne nemaju 10 godina i da nemam ni ja da se razumemo, samo volim ovaj gejm i hteo bih da se javite meni ovde na topic i napisete batletag i koji ste rank pa da napravimo neku pricu da iskidamo svi zajedno ili napravimo smurf pa igramo samo zajedno od pocetka da bi imali vrhunski mmr za novu sezonu, nadam se da ce dobri igraci ovde odg ili neki tim ako im treba igrac posto mi je vise muka da igram sa glupim toxic igracima koji ne znaju ni da draftuju a doziveo sam i Nazeba i Kaela u partiju u mojoj ekipi koji su zajedno imali u 18 minutu, 28 deaths, doziveo sam i Jainu koja je igrala kao pusher, imam oko 5k meceva hotsa tako da ono, sve sam video xDDD Tako da daj da napravimo neki tim da iskidamo svi zajedno BRACO SRBENDE!!! :))) I da ne zanima me i da ste malo losiji igraci sve moze da se nauci i izvezba vremenom najvaznije je da si dobar lik spreman za salu i sprdnju sa ljudima, ako si napacen lik sa ocekivanjima tipa da budes vodja i da ti mi budemo sluge u timu, to nece moci :) I naravno ako ima nekih ozbiljnih srpskih timova pisite odje pa da idem na neky tryout nesto, i da igrao sam protiv pro i gs igraca, verujte mi nista oni bolji nisu, dobijao sam, gejmove protiv likova koji strimuju na twitch-u, nis posebno su verujte mi.

Link to comment
Share on other sites

Voleo bih da ucestvujem na nekom turniru i imam standardnu ekipu za TL, da pravimo taktike, razmisljamo o draft opcijama... problem je samo naci 5 ljudi koji nisu mnogo prepametni (a to je zajebano u moba zanru), i da imaju preko 1500 partija u hots-u. Najgori su ovi sa 400-500 partija, a igraju dotu preko 10 godina - jako sporo usvajaju jer misle da sve vec znaju, a ako probas da im ukazes na gresku, e to je tek zajebano posto je prepametan. :)

Inace, jedan "nas" lik koji je svojevremeno banuo na forum da trazi saigrace i bio sav u fazonu "zdrave komunikacije u online igrama", stavio je kao potpis u hots (ona crvrna slova) nesto tipa - I whish all you toxic assholes will get brain cancer and die in car accident. :) Svako za sebe misli da je normalan :)

Ali da, steta sto nema turnira u hots-u.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...