Jump to content

Prekidi konekcije


Nikolasi

Recommended Posts

Desava mi se da mi na nekih 20 minuta zalaguje stream video kada gledam ili u online igrama kao i skype mi zalaguje na nekih 1.5 sec i onda opet proradi.Na a Virtual Machine mi se to ne desava...tamo sve radi kako treba.

Kada se to desi primetio sam da zablinkaju ikonice koje sam postavio na tasbaru....update sam posednju verziju LAN drajvera ,ali opet isto ne znam sta bi moglo da pravi te probleme u windowsu.Koristim Windows 10 pro 64 bit.

Sad sam instalirao Windows 7 Ultimate 64 bit i isto se desava,znaci ne znam stvarno veoma cudan problem.

Kada se javi prekid na 1 sec umesto network pojavi se identifying.

Probao sam drajvere druge i nije pomoglo,ako neko ima ideju zasto ne radi bilo bi od velike koristi.

wIgInto.png

Edited by Nikolasi
Link to comment
Share on other sites

Telekom ADSL

Na Oracla VM VittualBox mi se to ne desava ,a ni na starom racunaru...tako da ne znam sta bi moglo da smeta.Da je nesto do internet konekcije onda bi i na starom racunaru prekidalo,a na novom racunaru Oracla VM VittualBox radi kako treba... nista ne prekida.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Desava mi se da mi na nekih 20 minuta zalaguje stream video kada gledam ili u online igrama kao i skype mi zalaguje na nekih 1.5 sec i onda opet proradi.Na a Virtual Machine mi se to ne desava...tamo sve radi kako treba.

Kada se to desi primetio sam da zablinkaju ikonice koje sam postavio na tasbaru....update sam posednju verziju LAN drajvera ,ali opet isto ne znam sta bi moglo da pravi te probleme u windowsu.Koristim Windows 10 pro 64 bit.

Sad sam instalirao Windows 7 Ultimate 64 bit i isto se desava,znaci ne znam stvarno veoma cudan problem.

Kada se javi prekid na 1 sec umesto network pojavi se identifying.

Probao sam drajvere druge i nije pomoglo,ako neko ima ideju zasto ne radi bilo bi od velike koristi.

wIgInto.png

под нападом си. хоће душмани да ти униште каријеру у повоју. нагледао сам се таквих случајева онолико...

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...