Jump to content

Paragon


Grotar2

Recommended Posts

  • 5 months later...

Pregled svih heroja:

 

Grafika u igri mi je predobra, izgled heroja mi je savrsen, 10/10

Medjutim bojim se da je to sve sto mi se svidja u ovoj igri, gameplay mi je suvise monoton i repetitivan. Smorim se dok ne ubije jedan wave, fazon repetira raketni bacac ili ispali laser na miniona, uzme mu petinu helta. I tako dok se ne smoris.

Verovatno cu joj dati sansu samo zbog grafike, ali po svemu sudeci to nece biti dovoljno da me odvuce od Heroes of the Storm-a na koji sam navucen vec par meseci :) Morala bi da bude igrivija i dinamicnija od Heroja, a klipovi me bas nisu ubedili da Paragon jeste.

Edited by Echo
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Da, upravo to na zalost, koliko god pokusavao da pogledam kroz prste ili sagldam iz nekog drugog "pravog" ugla, jednostavno uvek dodjem na isto. Grafika predobra, atmosfera na mapi mi se mnogo svidja (ne umem da objasnim, uboli su me, stene, kamenje, prolazi, uklesane stepenice, biljke), dizajn heroja (Gadget mi je onako bas Gadget, mogli su oni da nacrtaju dobru ribu na milion nacina, ali bas su uboli karakter, ona je random primer, sve heroje su pokidali), animacije, pokreti, sve... Vrhunac.

Ali jebiga. Hoces da budes MOBA iz 2006-te u 2016-oj. Ne znam stvarno sta su se oni istripovali. Toliko je sve sporo, smorim se dok ubije treceg miniona, heroji se nisane i pucaju pola sata po sto puta pogode jedan drugog. Stalno forsiraju to je da bi igra bila kompetitivna i esport. Jebes ti to. Napravi nesto novo, intuitivno, next-gen. Sta sebe limitiras warcraft 3 map editorom. Bukvalno su limiti warcrafta (koji je btw RTS) i njegovog editora definisali ceo jedan zanr.

A paragon sve to podize na visi nivo. Towers. Moba mora da ima towere. I sada dok u doti one imaju smisla, paragon ih je ubacio kao pravilo MOBA-e, nisu integrisane u mapu da to izgleda logicno. Imas kulu sa laserom koja te gadja sa visine, a generator je postavljen odmah ispred tebe da mozes da ga sjebes - jer jebiga, paragon je moba igra, mora ubacimo ne pravi defence tower, nego moba element tower.

Ne umem da pronadjem prave reci, oni zele da budu veca dota od dote. Umesto da naprave action mobu, hard core krljanje sa elementima taktike dobili smo igru u najnovijem unreal engineu radjenu u warcraft 3 map editoru. Promasaj decenije ako mene pitate.

Nego igra jos nije izasla, mozda se i opamete.

Edited by SerbCommando
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, Lucky said:

Pa možda, ali ne verujem da će da menjaju kompletan development :) Hoće da probaju da budu u "moba vozu".

Nisam ni mislio da treba da promene gameplay u hero shooter :) ali malo vise action/arcade mobe ne bi bilo na odmet, tj. po onome kako ja dozivljavam igru i one heroje. Oni ocigledno igru dozivljavaju drugacije. Vise taktike, manje adrenalina, sto je po meni neiskoriscen potencijal za onu atmosferu, grafiku, heroje, third-person view... Ne sumnjam da ce imati hard core bazu, mnogi ce joj zbog grafike dati sansu (ne vidja se moba sa takvom grafikom svaki dan), neki ce ostati, i tako... A meni se igra nesto sa herojima, iz treceg lica i realnom grafikom, i bas tako da nije samo FPS jurnjava, ali na kraju ispade da ovo nije to jer repetiranje traje pola sata, ubijanje miniona pola sata (da bi odmah za njim dosao novi wave), a heroja treba da pogodis 20 puta (sa tim presporim repetiranjem) da bi ga ubio. Stalno pokusavam da gledam partije na youtubeu, uvek se smorim...Rekao sam nema vise ni gledanja ni komentarisanja dok igra zvanicno ne izadje. :) Tada cu da je probam, ako me radi, radi me i to je to.

Mada vise nade polazem u Gigantic. A overwatch cu kupiti kada srede hit-boksove i izbalansiraju igru, nisam od onih koje nosi hype. Meni je vazno da se ja nalozim, ne da me masa lozi, tako da moze overwatch i za pola godine sto se mene tice.

Link to comment
Share on other sites

Pratio sam Overwatch jos od Blizzcona 2014, mozda je mene hype prerano uhvatio (drzao me bas dugo, isao na reddit, iscekivao svakog novog heroja), tako sam i provalio za Heroes of the Storm (stalno isao na blizzardov sajt da vidim ima li sta novo za overwatch), i jbg. :) Sad imam sta da igram. Ali definitivno ce se probati Gigantic, Paragon i Overwatch.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 6 years later...

https://store.steampowered.com/app/1531430/Paragon_The_Overprime/

Иначе смо кум и ја то пракљали кад је изашло. Било је неигриво до те мере, да сам чекао да прође брдо година, како би сазнао да је игра "угашена". Кад оно међутим. Ето игре опет! Опеглано лепо. Систем мало променише, али свакако је довољно "стара", како неби отерала старе играче. Лоша ствар је то да...има превише токсичног отпада од људи, тако да оно.. Или нађеш још "жељних добре игре" људи да се лепо изиграте, онлајн наравно. Или са ботовима. Или обришеш, како би сачувао желудачну киселину да дивља у организму. 

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

On 10/20/2023 at 8:36 PM, twisted system said:

https://store.steampowered.com/app/1531430/Paragon_The_Overprime/

Иначе смо кум и ја то пракљали кад је изашло. Било је неигриво до те мере, да сам чекао да прође брдо година, како би сазнао да је игра "угашена". Кад оно међутим. Ето игре опет! Опеглано лепо. Систем мало променише, али свакако је довољно "стара", како неби отерала старе играче. Лоша ствар је то да...има превише токсичног отпада од људи, тако да оно.. Или нађеш још "жељних добре игре" људи да се лепо изиграте, онлајн наравно. Или са ботовима. Или обришеш, како би сачувао желудачну киселину да дивља у организму. 

nije to baš ta igra 🙂 kad je propao paragon, ili bolje reći epic ukenjalo sa Fortnite i prebacili su sve žive timove na isti, onda su i Paragon ubili, ali su odlučili da izdaju sve assete iz igre free na marketu. Mislim da je 4-5 nekih kojekakvih Paragon projekata izniklo iz toga. Jedan od njih je i ovaj Overprime, možda da kažemo "najambiciozniji" među njima.

  • Like +1 1
Link to comment
Share on other sites

On 10/22/2023 at 5:44 PM, Lucky said:

nije to baš ta igra 🙂 kad je propao paragon, ili bolje reći epic ukenjalo sa Fortnite i prebacili su sve žive timove na isti, onda su i Paragon ubili, ali su odlučili da izdaju sve assete iz igre free na marketu. Mislim da je 4-5 nekih kojekakvih Paragon projekata izniklo iz toga. Jedan od njih je i ovaj Overprime, možda da kažemo "najambiciozniji" među njima.

Ма знам за те пропале пројекте.. Баш сам коментарисао о том проблему.. Сви се трпају да преузму игру а конкретно нико ништа не улаже. Докле буде трајало, играће се. 🙂 

 

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, twisted system said:

Ма знам за те пропале пројекте.. Баш сам коментарисао о том проблему.. Сви се трпају да преузму игру а конкретно нико ништа не улаже. Докле буде трајало, играће се. 🙂 

 

pa kad su sve dali džabe 🙂 naravno da će svako da uzme pa makar i ništa ne napravio 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...