Jump to content

Sutra nam stiže co-op Brawl u Hearthstoneu!


kruko

Recommended Posts

Ono o čemu smo imali nagoveštaje već neko vreme, sutra konačno startuje, a to je prvi co-op Tavern Brawl u Hearthstoneu! Ono što smo se pitali jeste kako će to biti implementirano, i ispostavilo se da je stvar krajnje jednostavna. Igrači će se nalaziti jedan nasuprot drugog kao i obično, a njihov protivnik, Mechazod, će biti 2/95 taunt na tabli koji će menjati stranu kako koji igrač bude aktivan. Cilj igrača je da zajedno pobede Mechazoda, a ako bilo koji od igrača zagine, oba igrača gube.

Kako se neke karte, kao što su Shadow Word: Pain i Stampeding Kodo, ne bi zloupotrebile, Brawl će se igrati sa unapred pripremljenim deckovima. I sam Mechazod će imati svoj arsenal karata da se bori protiv vas, a neke od njih ste već mogli da vidite u našoj ranijoj vesti kada smo govorili o potencijalnom co-op modu. Spremite se sutra i dogovorite se sa prijateljima, jer novi brawl kao i uvek startuje sredom od 17h!

Mechazod

The post Sutra nam stiže co-op Brawl u Hearthstoneu! appeared first on KlanRUR.

[url={url}]Procitajte na sajtu[/url]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Baš je zabavan brawl, bilo bi dobro da mogu da se prave deckovi, svašta bi tu bilo. Ili da se igra sa ortakom, pošto ima mrmota kojima se ne sviđa kojim tokom ide partija pa konsiduju na pola -_-

Edit: vidim Savke brawluje "with friend", znači može :o

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja pobedio jednu sa nekim likom, baš je bila mega bro akcija, uzbudljivo do kraja, da je igrao bot još jedan potez izgubili bismo. Prvi lik koji nije bio kreten da hiluje sebe iako ima 25 helta, a ja 2.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jeste, mnogo je zabavan brawl, i težak bogme :D 

A deckovi moraju da budu premade, jer ima previše načina da se ubije Mechazod prelako sa puno karata.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Pobedio dve od nekih 10. U zadnjoj pobedi lik bacio ono da mi spellovi kostaju 0 mane a meni dva hila u ruci, blessing of kings i might i cho. Pobacao sve pq se zalecili dovoljno i lik puno damage odradio u pravom trenutku. Doslo mi da ga poljubim kako je pametno odigrao, no homo. Poenta je i imati nebafovane minione koji ce da se buff sledeci turn zverski i da imas velikog miniona kao zamku za assasinate. Odlicna zabava.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...