Jump to content

Sitan hardver za sitne novce ili za džabe


Guest

Recommended Posts

Došlo je na red veliko spremanje plakara i fioki, pa da vidimo šta se od sitnog hardvera nudi za prodaju ili na poklon:
 
1. Chieftec 450w napajanje – ispravno i ne preterano glasno, svojevremeno zamenjeno jačim – 800 RSD
 
2. Intel LGA1155 box cooler – dobijen uz i3 CPU, nikad uključen – 500 RSD
 
3. Asus RT-N10e ruter – radio godinu-dve bez problema, zamenjen jačim jer je zagušen WiFi spektar u zgradi, svojevremeno kupljen od Belog Eurokrema – 800 RSD
 
4. TP Link ruter – malo stariji, ne podržava najnovije WiFi standarde – 300 RSD
 
5. Sezampro ADSL ruter – nema wifi, samo četiri ethernet porta, uz njega idu i dva splitera i dosta telefonskog kabla – 0 RSD
 
6. MSI U123 netbook – nema ni punjač ni HDD, čisto ako treba nekome ispravan ekran ili štagod slično – 0 RSD
 
7. Logitech USB optički miš – 0 RSD
 
Bonus: kesa kablova, adaptera i ventilatora – svako ko dođe da pokupi nešto drugo može da prokopa i vidi da li mu treba nešto od ovih gluposti.
 
Specijalni bonus: 3dfx Voodoo2 made by APAC – ovo bih poklonio nekome ko će uraditi nešto pametno sa ovom ikonom. Ako vam treba da biste je uramili, stavili ispod stakla na stolu, postavili na centralni postament vašeg oltara na kome žrtvujete sitnu divljač i noobove iz igraonice GabeN-u, pokloniću vam vudu dvojku, za uzvrat tražim samo fotke gotovog proizvoda.
 
Preuzimanje je moguće radnim danom 9-17h na Studentskom trgu ispred broja 7. Slike svega imate u ovom dropbox folderu: https://www.dropbox.com/sh/hcredqcfg5214ju/AAApLXzEh8SRoqlhg2xXXtfEa?dl=0 
 
Kontakt PM ovde ili telefonom ko ima broj.
Link to comment
Share on other sites

 

3. Asus RT-N10e ruter – radio godinu-dve bez problema, zamenjen jačim jer je zagušen WiFi spektar u zgradi, svojevremeno kupljen od Belog Eurokrema – 800 RSD
 

 

 

[nerd]   ovo bi se dalo razmotriti jos jednom ipak.....  osim kanala na kojem fercera (uvek mozes da ga stavish na neki "slobodniji") bitan je i fizicki polozhaj rutera i sl.... bolje ga ostavi, kapiram da moze lepo da sljaka uz malo cigovanja...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

teško da se može nešto poboljšati, u zgradi su sve mlađi ljudi, svako ima net i wifi ruter, spisak wifi mreža ne može da stane na ekran telefona... evo ti pa pogledaj: http://imgur.com/a/bbQYL

 

gagi mi je pozajmio neki tp link ruter sa malo jačim čipsetom, ja sam na njega upucao dd-wrt i malo pojačao signal, pa mi sad ok radi net u celoj gajbi, dok sa ovim asusom nisam mogao da surfujem sa terase npr.

 

ruter stoji u centru gajbe, nije do toga, jednostavno ima previše drugih rutera u zgradi

Link to comment
Share on other sites

kupiš od mene meraki, i onda zagospodaris svim ruterima u zgradi i budeš najopakija faca

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...