Jump to content

Koliko je zaludno maštati o zlatnim deckovima?


ScepticuS

Recommended Posts

Nije zaludno ako se posvetiš tome i igraš baš puno i dobro da bi mogao da štekaš dovaljno dusta. Ja DE sve zlatne karte, jer radim na tome da imam kolekciju apsolutno svih karata, pa nemam luksuz da čuvam zlatne karte, iako animacije izgledaju nadrkano i do jaja je kad vidim ove bogate pro strimere kad imaju sve karte u decku animirane.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Koliko je zaludno mastati o zlatnim deckovima?

Nije, ako se fokusiras samo na jedan deck da ''pozlatiš''. Gledao sam onog lika Dereka, sto je jos prije godinu dana predstavio full (classic) golden kolekciju, kaze da mu je trebalo oko 2k packova (to mu dodje oko 2,5k $$$). Po ovome za klasičnu kolekciju bi morao otvarti bar dva packa dnevno kroz 3 godine(osim ako nemaš viška jura :D )

+ jos 240k dusta je zlatna kolekcija GvG karata. 

 

Link to comment
Share on other sites

A i ja sam hteo sve karte i imam dusta za sve classic ali ne vidim poentu kraftovanja tipa King Crusha, choa i sličnih stvari.

 

Bolje craftovati nesto iz naxx-a/brm-a i poneki zlatni legend ili koji mi fali, tipa sylvanas jer je sansa da ih dobijem u areni ili ponekom classic packu koji uzmem ravna nuli.

Sta znam proci ce ispiti pa cu da obrcem arenu dok se ne smorim i spicim sav dust aukurac

Edited by ScepticuS

I reject your reality and substitute my own

Link to comment
Share on other sites

Ja ne razvaljujem recimo apsolutno nista. Najveci dio kolekcije imam, fali malo epica i legendarnih. Ni najgora da dodje kao zlatna. Dust je u steku i kraftujem samo neki legendary koji postane vitalan u meti a nemam ga, kao sto mi se desilo sa Dr. Boom-om. U jednom trenutku kad budem imao prilicnu kolicinu dusta krenucu polako da kraftujem jedino zlatne naxx i brm karte po nekom redosledu "one koje najvise koristim" ali tako da uvijek ostane dovoljno i za neki "hitan" kraft po potrebi.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam razvalio sve zivo da bi pravio karte za Shamana, znachi od ostalih klasa imam samo basic karte. Za 2 godine sam skupio dusta za Black Knight-a, Booma, Ragnarosa, Black Knighta, AlAkir, Neptulona, Bloodmage-a I Harrisona. Sylvana mi je ispala u packu jednom. Planiram josh da napravim Yseru i to bi bilo to od mene, stvarno je zajebano sa tim dustom, jako sporo ispada. A zlatne karte previshe dusta vrede, stvarno mi je merak da ih razvalim, jebesh animaciju. A oni streameri nisu normalni shto se toga tiche, bukvalno tovar zlatnih legendarnih, skoro nemoguca misija.

Link to comment
Share on other sites

Ako živiš od hearthstonea i igraš ga 12 sati dnevno imaju smisla zlatne karte. Ili ako jednog dama želiš da prodaš nalog. Ovako, mnjeh.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Pa Ctrl Warriora je hteo, to je zajebana investicija :D

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...