Jump to content

Skajp hlp pls


Dz

Recommended Posts

Kući mi je koliko znam solidan internet, imam onaj neki Telekom box paket. prikačena sam preko kabla, dakle ne wifi, međutim bez obzira na to kasni mi slika na Skajpu dok je ton u realnom vremenu. Htela bih da namestim da mi video ne kasni i kako to da uradim? Mislim ne kasni on nešto puno ali vidi se. Probala sam u video settings ali ne postoji tu ništa osim sharpness, brightness i sl. Inače mislim da je najnovija verzija skoro sam skinula. 

 

Zašto slika kasni i da li mogu to da popravim i kako?

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Jel ti to slucaj kad pricas samo s nekom konkretnom osobom ili iz vise primera?

 

Skype u principu uvek optimizuje vezu tako da zvuk ima prioritet na videom, ali je problem sto mora da postoji solidna konekcija izmedju dva sagovornika da bi radio video kako treba. Ako je i sagovornik na nekom slicnom ADSL-u, pa jos gomila interkonekcija izmedju mogu da se javljaju takvi problemi, ali tu nema nesto pomoci. Pokusaj da napravis Skype pozive sa 3-4 neka razlicita coveka cisto da utvrdis da li se to desava svaki put i u kojoj meri. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Da pređemo na glupa pitanja, koju konfiguraciju imaš, koji operativni sistem, jel ti nije upaljen torrent or something, jel ti komšija ne krade wifi, jel nemaš viruse, malware i ostale hajvane na kompu? Jel možeš bez problema da gledaš npr HD youtube ?

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Dobar komp, nov tj od pre dinu dana, gledam HD bez problema, ne secka nikad ni to ni igrice ništa od toga... ne krade niko wifi, pod šifrom je, nemam viruse ni slično.. zaista ne znam šta je prvo sam i ja pomislila na to i konekciju ali ne ugasim i torent i sve naravno

oO

 

Link to comment
Share on other sites

Jebemliga meni skajp radi korektno i na usranom tabletu koji se kači na 10/1 adsl preko kućnog wifija, i na 2 računara 2 različite verzije rade odlično...

 

Nađi nekog ko će da prekopa podešavanja, dal se pokreće u compatibility modu (prijavljeno kao problem sa tvojim simptomima), dal je najnovija verzija (ona ružna sa 'flat' 'mobilnim' dizajnom)... ovo je sve nagađanje, jbg

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...