Jump to content

Key & Peele


Corey

Recommended Posts

У питању је скеч комедија двојице глумаца, обрађују разне теме међу којима је расизам најприсутнија. Генијални су, дивим им се какве глупости и лудорије им падају на памет, до сада нисам погледао лошу епизоду. Препоручујем да скинете, јер скечеви који су на тјубу немају кратке секвенце између истих, којие су такође много добре.

 

http://www.imdb.com/title/tt1981558/

https://www.youtube.com/playlist?list=PL83DDC2327BEB616D

 

ево једног скеча чисто да имате неку представу о овоме

 

 

Намерно сам покренуо тему јер по епизоди има пар скечева, па ако се довољно људи прими, верујем да ће желети да оставе неки коментар, боље у једну тему него да се товари у уопштеној за серије које пратимо.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pogledao sam par epizoda na Komedi Centralu i poprilicno mi je meh.

 

Ovaj bitch skec konkretno mi je smesan do prvog "bitch" momenta jer je realno dobra fora (ako se zna malo o tim crnackim musko zenskim odnosima), ali njihova namera da ismeju taj lazni macizam menjajuci okruzenje (gde je kod svakog narednog sve manja sansa da ih zene cuju a oni opet "paze") jednostavno nije uspela.

 

Dakle dobra ideja, labava egzekucija.

Link to comment
Share on other sites

K&P su u globalu super, mada ima skeceva koji su im chisti miss, jednostavno je il previse lokalno/americki ili nesto nije kako treba

also, nije mi legao ovaj novi "true detective" framweork, onaj stari u standtup klubu je bio nekako prirodniji...da ne kazem "more chapelle's show like" =o)

 

no cool za otvaranje topica, Comedy Central ima zaista vrhunske scripted stvari da se covek raspameti od smeha, a kao ne slove za tv stanicu koja radi scripted (nedavno je krenula 2. sezona broad cityja, one 2 zhenske su lude 200%) also, review ko nije pogledao neka to obavezno uradi...vrhunska komedija apsurda

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...