Jump to content

Problem sa Android TV Stick-om (CX-919)


kruko

Recommended Posts

Oh hai, kupio sam donglić preko AliExpressa kako bih ''opametio'' TV, da stavim Popcorn Time i ne smaram se sa skidanjem filmova i zauzimanjem mesta na hardu, kopiranjem na usb stick i traženjem titlova. Bio sam svestan da kupujem mačku u džaku, ali avaj!

 

Po uključivanju u bilo koji od 2 HDMI porta i u struju se pali lampica na dongle-u, ali na TV-u piše da nema signala. Prikačio sam ga na komp, instalirao drajver za windows i probao (uspešno) da flešujem neka dva roma za taj čipset (RK3188 ili RK3188T ako se ne varam), ali ni to nije pomoglo.

 

Ako neko ima iskustva sa ovim spravicama, cenio bih pomoć, a kineze ću ofc da drndam preko Alija.

 

 

636855233_802.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jebem li ga možda da probaš neki drugi adapter/punjač za mob (2A, 5V) ali rekao bih da je kaputt :/

 

Kapiram da TV radi normalno sa drugim izvorima hdmi signala, probao si da ga kačiš na neki drugi hdmi input uređaj etc etc ?

Edited by Shekk

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

dobre vesti, uspeo sam da brikujem spravicu, ali sam je povratio u život prespajanjem pinova. takođe sam video na ploči koji je model govneta tačno pa skidam neki rutovan rom koji navodno radi pa ćemo videti.

 

update:

 

sljaka, grok (oo)

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...