Jump to content

iPhone greska u itunesu


m3hanizam

Recommended Posts

Pozdrav,

 

naime video sam oglas da lik prodaje iPhone 5, sim free, stanje kao nov ali kaze da je pri zadnjeg restoru telefon prijavio gresku u iTunesu i da ne moze da ga koristi. Pa me zanima koliko kosta popravka (ako je moguca?) toga? i koliko bi to kostalo?

 

odgovor mi treba asap, pa zahvaljujem svakom ko mi pomogne

 

ne znam da li sam postavio u dobroj temi, ako nisam prebacite

1970

Link to comment
Share on other sites

Evo sta je on napisao:

 

 

 

Telefon je SIM free, nije zakljucan na iCloud-u. Telefon je perfektno radio dok prilikom poslednjeg restora nije prijavio gresku 16 u iTunes-u (error 16). POGLEDATI SLIKE. Ne razumem se toliko da bih popravio ovo, niti znam u cemu je problem. Dakle prilikom restora u iTunes-u odradi oko 90% restora i prijavi error 16. Posto u nasem gradu ne postoji servis koji radi Apple uredjaje, a ja imam drugi telefon, ovo je odlicna prilika za one koje se razumeju da za manje novca imaju odlican telefon. Uz njega ide usb, jer su mi slusalice i ostalo potrebni za drugi telefon. Ne primam reklamacije, garantujem za stanje kao na slikama i da je telefon ispravan osim ove greske. 

1970

Link to comment
Share on other sites

http://support.apple.com/en-us/ts3694

 

dakle telefon prijavljuje neki hardverski problem. kucao sam u google broj greške, kažu ljudi da se ovaj problem najčešće rešava tako što otvoriš telefon, otkačiš bateriju sa ploče pa je vratiš, ali ne mora da znači da je do toga.

 

nije teško guglati, keve mi, mogao bi da probaš :D

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

http://support.apple.com/en-us/ts3694

 

dakle telefon prijavljuje neki hardverski problem. kucao sam u google broj greške, kažu ljudi da se ovaj problem najčešće rešava tako što otvoriš telefon, otkačiš bateriju sa ploče pa je vratiš, ali ne mora da znači da je do toga.

 

nije teško guglati, keve mi, mogao bi da probaš :D

 

Ma guglovao sam, ali sta znam, mozda se vec neko nosio sa ovim problemom.

1970

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...