Jump to content

pričajte


Recommended Posts

Zalutam sinoc slucajno u plastik, posle 7,8 godina. Au koliko je jezivo, au. Klub izgleda jezivo i ekipa je jeziva :( Nisu toliko deca koliko sam mislila, ali zato sve pederi. I gomila crnaca :( Izdrzala sam jedva 20 minuta. I posle toga sam probala toliko hvaljenu pljedzu iz Vajata i razocarana sam

Link to comment
Share on other sites

To su 3-4 restoranska bifteka, Igore.

nisu tebra, standardan je oko 200 gr. izneverova8 da moš pojest 400 gr bifteka, posle toga verovatno nastupa vihor :)

Nisam te ni pitao šta voliš nego kažem šta bih ja, a bome mogao bih otići po neku slaninu i sir sad.

imaš goste :tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nisu tebra, standardan je oko 200 gr. izneverova8 da moš pojest 400 gr bifteka, posle toga verovatno nastupa vihor :)

Standard je 125g, al uglavnom te zakinu, zato sam i napisao 3-4.

Mogu 600g mesa u jednom obroku da sabijem rutinski :)

Link to comment
Share on other sites

Standard je 125g, al uglavnom te zakinu, zato sam i napisao 3-4.

Mogu 600g mesa u jednom obroku da sabijem rutinski :)

ja kad se pojavim, kažu evo futsz, njemu 200 gr. elem 600, lebtejebo, svaka ti se dala. serious, kod zore (recept) su oko 200 gr

imao sam susret sa 8oz burgerom, pojeo sam, ali posle se desio ŠOK.

marinice, nemoj kuvati, naruči, gde ide da mlada liderka kuva subotom :)

on the topic, nakon skoro 2 meseca kljakavosti i odsustva overio tešu, nisam mnogo propao o/

Svi kod Vudua na iksoks!

ja banjavam 31.12 u 20:00.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...