Jump to content

pričajte


Recommended Posts

svaki dan prođem pored stepinog vajata i kad god da prođem ima bar 5 ljudi koji čekaju hranu i isto toliko koji jedu, a kad su baš gužve onda je horor kolju se za pomfrit. 

a hrana tu ne može biti usranija. ono, somun je kao da ga je već žvakalo troje ljudi, meso su mučili do tačke pečenja, prilozi stoje na pultu tako da ljudi redovno slučajno umaču prste u njih (mislim liku su jednom upali ključevi od kola u senf) i tako.

 

al jede marva govna, jede kad su popularna.

Link to comment
Share on other sites

ma jedite šta hoćete. ja vam samo iskreno savetujem da se klonite tog mesta jer nije vredno ni čekanja ni para.

A gde jede mamina princeza?

Daj jebote iskuliraj, nit se iko otrovao nit je loš ukus. Ako hoćeš hiljadu priloga idi u duff ali punjena u vajatu je ukusnija.

Što se tiče čekanja, naručiš telefonom pre nego krenes.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

ok je meso ako ga jedeš pijan posle grada. 

pre par meseci mi se nije svidelo ni pod tim okolnostima, mozda se samo tako zadesilo, ali vajat mi je bio  jedno od omiljenih mesta u gradu u periodu dok sam ziveo u blizini, i ljudi ga uvek hvale u odnosu na konkurenciju. sto se tice picerija, ljudi su na forumu jos pre preporucivali kli-kli prvenstveno zbog niske cene pa sam probao. sve je korektno sem sto je pica izuzetno mala i potrebno je najmanje 2 parceta da te zasite.

edit: od svih tih fastfudova meni je najprecenjeniji sis na nbg-u.  prave meso na plinu koje nema ukus mesa, umotavaju ti sis u one kartone, a ni higijena im nije bas na nivou... kad dolazim u taj bulevar hrane uvek jedem u ponchu ili caribicu.

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

ne znam koji kurac, ceka se 2 minuta u vajatu lol i toliki promet imaju da menjaju priloge na svakih sat vremena lol jebeni prota novosadjanin nista mu nije sveto lol, idi jedi u meku jebem te lol lol

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Taj Good Food se otvorio u Nisu na dva mesta (da sam video). Narucio sam neki dupli cizburger, a drugar mi kaze "brate nesto mislim da ti fastfoodovi koji nude i picu i rostilj ili imaju dobro jedno ili drugo, nikako oboje". I kad sam ja "pojeo" moj burger na njegovo pitanje "Kako je" samo sam rekao "Pica im je sigurno odlicna". U zivotu nisam jeo nista odvratnije od njihovog "rostilja". Toliko su mi se zgadili sa kvalitetom, tj. nedostatkom istog da nema sanse nekad vise da udjem tamo.

 

Sto se tice Vajata - nekad je bio odlican, pa sam jeo nekoliko godina kasnije i nije bio los ali osetno losiji nego ranije. Skocio promet beskonacno, pa je valjda morao da opadne kvalitet.


A gde jede mamina princeza?

Daj jebote iskuliraj, nit se iko otrovao nit je loš ukus. Ako hoćeš hiljadu priloga idi u duff ali punjena u vajatu je ukusnija.

Što se tiče čekanja, naručiš telefonom pre nego krenes.

 

Mohi zna :)

Link to comment
Share on other sites

Pretpostavljam da ne mislimo na isti Good Food jer koliko znam ovi ovde u bg-u nemaju u ponudi cizburgere i slicna njima sranja nego klasican rostilj. Na Konjarniku im punjeno belo i rolovani cevapi sabijaju :)

Edited by Hijavata

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...