Jump to content

NBA 14/15


moyo

Recommended Posts

Ne znam bas, po mom misljenju Waiters je imao odlicnu rolu sa klupe, naravno sad imaju Smita(koji ko zna kako ce se uklopiti) i Samperta koga ja nikako ne volim, ali to je samo moje misljenje.Samo opet ne kapiram sta ce OKC-u Waiters? Jedino ako ce Redzi da ide za NY ko sto su pominjali

 

 

Izgleda Mozgov u Kavsima :D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam ja skapirao, situacija je ovakva :D

Waiters mnogo davi loptu i iritira Kajrija, a nece da prihvati da naprave od njega shutera, posto uvek imas dva igraca koje protivnici moraju da udvajaju, i samim tim trebaju im trojkasi, a i Shumpert i Smit to jesu. Plus klupa im je buljaska skroz, a Shumpert moze da rastereti Kajrija u odbrani, a u ofanzivi mu nece uzimati loptu.

Tako nekako :D

Sto se tice Waitersa u OKC, to cemo jos da vidimo, ali mislim da im je to kul trejd. Mada je ovo i grendmaster potez Fila Dzeksona koji je shvatio da nece ni da primirisu plejofu, rasteretio je budzet i sigurno sledece godine neko ko postaje free agent od velikih imena ide u NY. Plus ce Karmelo Entoni do kraja sezone biti na klupi :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...