Jump to content

RUR World of tanks screenshot takmičenje!


Recommended Posts

Odlučili smo se da napravimo još jednu nagradnu igru vezanu za World of Tanks, ovoga puta sa još boljim nagradama nego ranije ali ćete morati i malo više da se pomučite! 
 
Vizual_takmicenje.jpg
 
Šta treba uraditi? Trebate da napravite screenshot iz World of tanks koji najbolje opisuje jednu od tematika naše nagradne igre – Industrija, Raketom u rebra ili Deal with it. Zatim taj screenshot postujete u temi na forumu ili na našoj Facebook stranici i u igri ste da dobijete neku od vrednih nagrada. 
 
Pravila:
  • Tema je šta god vi da odaberete a da vas asocira na RUR Industries u World of tanks, može biti borba u nekoj od industrijskih mapa, može biti neka lepa poza, lomljenje kamiona, topljenje čelika ili bilo šta drugo uspete da izvučete kao screenshot iz igre. Raketom u rebra kao slogan na osnovu koga je nastao RUR, još u vreme Kvejka se u ovoj tematici može adaptirati u „granatom u stomak“. Deal  with it je sam po sebi relativno jasan a situacija gde je jedan igrač nezadovoljan nekom situacijom u World of tanks svakako ima i previše.
  • Slika mora biti screenshot iz igre, nije dozvoljeno dalje je dorađivati u Photoshopu ili drugim programima. Izetak od ovog pravila je Deal with it tematika gde je dozvoljeno na tenk dodati famozne naočare iz istoimenog memea
  • Sliku treba postovati na Klanrur forum u ovoj temi ili na Facebook stranicu
  • Takmičenje traje od danas do 17. oktobra nakon čega će žiri proglasiti pobednike. 
Nagrade:
  • Jinx World of Tanks duks sa kapuljačom!
  • Kingston Fury 16GB flash drive sa Wargaming logotipom!
  • WoT bedž
  • WoT privezak za ključeve
  • Podloga
  • Kesa
  • Rur majica
Pobednici će biti odabrani po kriterijumu relevantnosti za temu i kvaliteta slike. Molimo vas da screenshot napravite u najvećoj rezoluciji s najvećom količinom detalja. Screenshot ne mora biti napravljen direktno u borbi, može se koristiti i replay neke akcije ili trening mod. 
Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

E, ako jos uvek nije kasno (juce sam bio malo sprecen da proverim folder sa ss-ovima), evo par slicica koje sam svojevremeno ss-ovao u igri, ima nekih i sa godisnjice wg-a, nekako su mi one ok za RUR industriju, zato ih i kacim:

23r1mye.jpg

axih34.jpg

mku69z.jpg

rk4nyw.jpg

8z4etg.jpg

I jedna leteca poza za Grille:

zum640.jpg

sve u svemu, eto, malo i od mene :)

Edited by tzarinho

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...