Jump to content

Italijanska serija Gomorra (2014)


Cela

Recommended Posts

Pretraziao sam forum, nisam nasao topik o ovoj seriji, zanima me da li je neko gledao ili cuo za ovo ? Snimljena je samo prva sezona, ima ocenu 8.5 na imdb http://www.imdb.com/title/tt2049116/ , odgledao sam prve dve epizode i veoma mi se svidja. U pitanju je italijanska serija, dakle na italijanskom je, prati napuljsku mafiju kamoru. Za sad sve preporuke 

  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Pretraziao sam forum, nisam nasao topik o ovoj seriji, zanima me da li je neko gledao ili cuo za ovo ? Snimljena je samo prva sezona, ima ocenu 8.5 na imdb http://www.imdb.com/title/tt2049116/ , odgledao sam prve dve epizode i veoma mi se svidja. U pitanju je italijanska serija, dakle na italijanskom je, prati napuljsku mafiju kamoru. Za sad sve preporuke

gledaj Hobotnicu, jebo ova nova sranja

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

hijao La Piovra, respect hajli za secanje...to i crime story major old school pwnage =o)

od novihjih "italijanskih" stvari u poslednje vreme (3-4 godine lol) samo sam gledao britansku mini seriju Zen sa rufusom suelom gde su svi kao u italiji al queens english lezherno =o)

Link to comment
Share on other sites

Pretraziao sam forum, nisam nasao topik o ovoj seriji, zanima me da li je neko gledao ili cuo za ovo ? Snimljena je samo prva sezona, ima ocenu 8.5 na imdb http://www.imdb.com/title/tt2049116/ , odgledao sam prve dve epizode i veoma mi se svidja. U pitanju je italijanska serija, dakle na italijanskom je, prati napuljsku mafiju kamoru. Za sad sve preporuke 

S kojim prevodom gledas? Ja sam nasao samo engleski

Link to comment
Share on other sites

da, jos odavno, ali ne triput nego samo jednom iako smo hriscani, al nema veze prekrstim se kod hrama uvek, i najezim se kad ide boze pravde uvek, ustanem obavezno.

 

stavio sam da se skida i hobotnica, 10 sezona majko moja, bog sami zna kad cu da je odgledam :D

Edited by Ћела
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam prvu epizodu i serija mi deluje dobro. SKinuo sam neki engleski prevod i zanimljivo, prevod za prvu epizodu mi pase odlicno a za drugu ne, iako je cela sezona u istom formatu.

EDIT: U principu dobra serija. Drzala me je da nastavim da gledam, dobro su prikazane neke relacije. Kraj prve sezone, iskreno nisam to ocekivao ali svakako da je ispalo dobro na kraju. Ocekujem drugu sezonu!

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...