Jump to content

N5 baterija


lawl_

Recommended Posts

Vitjo,

jel ima sanse da i za N5 kaze kao i za one s ,,baterija mu je očaj ali je generalno super telefon sem toga... :C,, ?

pitam posto sam pre dva meseca pitao o iskustvima sa N5 baterijom i dobio samo jedan odgovor od jasamanepismen gde on nije bio zadovoljan, kontam da ti,Ivan,mohi i sigurno jos par ljudi moze da kaze vise na tu temu i da li ste licno zadovoljni posto cenim da koristite Nexus....na netu kukaju previse a nisam u fazonu da gledam u displej na 10 % brightnesa i dovijam se na druge nacine da bi jedva izgurao dan :)

UM CARUJE DOK SNAGA NE POPIZDI !!!

Link to comment
Share on other sites

Meni je prvih 6-7 dana na 100% brightnessu gurao ceo dan, a to je period kad sam mu instalirao i podesavao sve zivo. Posle sam ga stavio na auto brightness i negde je izmedju jednog i dva dana pa ga cesto punim uvece a da ima fazon vise od 50% baterije.

 

Ukljucena sinhronizacija i push za

gmail 2 naloga

exchange jedan nalog

 

Sta znam, ok je, nista wow ali nije ni lose.

S tim sto sam ja i inace retko imao problema sa baterijama jer sam jako retko punio telefon po 5-10 minuta nego uvek preko noci itd itd. i kod svih androida koje sam imao ( htc desireHD, nexus4, nexus5 ) mi je radila kul baterija.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Meni baterija traje jedno 40% vishe od kad sam instalirao CM. 2d 1h atm i 23% ostalo, wifi mi je uvek ukljuchen i koristim ga za pozive, smsove, neki surf, skoro stalno. Oko 2 dana drzi u proseku.


E desi vitjy, ne videh da si me pozdravio. <3

 

Ne koristim viber niti slichne kurce, a igre bash bash slabo igram.

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...