Jump to content

Champions League 2014/2015


marks

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Dobro je ispalo, ocekivao sam petardu. Ogromna je razlika izmedju top klubova i Liverpula. Tek sad vidim koliku je razliku pravio Suarez a sve mi se vise cini da se Brendan fino proslepao na njegovo ime prosle sezone. Jedino su Kutinjo (kojeg je izveo iz igre da ubaci Lazara, rofl), i Sterling kao nesto pokusavali da urade, ostali su se trudili ali jednostavno ne znaju. Najgore od svega sto i ne mislim da je Pul igrao lose nego da je jednostavno njihov domet toliki da pruze neki otpor jacima i tu stanu a u PL nema sanse da se rekvalifikuju za LS. Dokle god Dzo Alen, Skrtel, Lovren, Minjole i ekipa budu standardni prvotimci ovaj klub nema cemu da se nada. Samo mi je zao pravih Pulovih navijaca koji kapiram da vise i nemaju volje da ih gledaju.

~~

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Poy iz Rusije

ZenitBayer.jpg

ZenitUltras.jpg

i naravno, legenda na zagrevanju (do njega je Rizancev)

Arshavin.jpg

inače utakmica bila veoma slaba, onaj Korejac iz Bajera nije loš, mali Jedvaj stavio Hulka u džep, u Zenitu osim Garaja niko kurcu ne valja, i naravno Aršavin je klasa, ali se vidi da ga boli kurac za fudbal

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...