Jump to content

Svetsko prvenstvo - Španija 2014


grb1tj

Recommended Posts

Danilovićev mozak? Nisam primetio da je Bjelici životna želja da bude kriminalac

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na ovo se odnosilo, kao i na raspravu ko je trebao da ulece u repku a ko ne.

Pa gde sam rekao da bismo dobili amere :v

U svakom slucaju neverovatno je sta su momci uradili kada samo pomislim da su prakticno igrali sa 8 igraca. Katic, Birchoglu, Stimac i Simon su minimalno doprineli na bitnim utakmicama. Nisam pisao nista za vreme priprema i dok je trajao sampionat, ali sada kad je sve gotovo jednostavno moj je utisak da je Bircevic daleko od kvaliteta za reprezentaciju. Cak i onoj potpuno divljoj ekipi radnickog nije odskako kvalitetom. Za razliku od njega, recimo Jovic je odigrao vise nego korektno, iako mi je bilo nejasno odakle se on pojavio u toj prici. OD ove cetvorice Bircha je dobijao najvise minuta pa mi je mozda zbog toga i ostavio najlosiji utisak, ali bas je delovao pogubljeno sa onim glupavim faulovima za +1 ispadanjima u odbrani, bukvalno ako neko krene da ga ugurava ledjima u reket ubacice i njega i loptu u kos kolko je slab. Naravno i ona pogubljena faca sa poluotvorenim ustima ko da ne konta gde je i sta se desava :0

There's some disco fans in here tonight!

Link to comment
Share on other sites

to da li je bircevic trebalo da ide na sp je usko povezano sa tim da li bismo dobili amere bez njega... ako ne bismo onda je trebalo... posto niko drugi ne bi ucinio vise od onih koji su otisli... :D

 

 

Ne, nego u smislu da je isti djavo isao on ili neko drugi kad ne bismo postigli nista vise, nista ni manje nego da je isao neko koga smatrate "boljim" za tu poziciju.

~~

Link to comment
Share on other sites

a zasto sada forsiras tu pricu kada je nebitno to sto ne bismo uradili vise, ali MOZDA cemo u nekom trenutku morati da uradimo vise, a Birchoglu ce da se nalazi parketu i razmislja sta je ovo i gde se nalazi

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Има ли би предност на 5ци због Пекмена то је сигурно :) Не знам ко је правио табелу али овом другом Драгићу није место овде сигурно :)

И где је Мекејлеб он је македонац :))))

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Nikad nisam razmisljao o ovome. Najezio sam se. Zgazili bi Amere sa ovom ekipom. Realno da se udruzimo makar za Olimpijadu :D Nesto poput Velike Britanije

 

10645309_806921712692788_895344896024870

 

 

Ja jesam razmišljao o ovome i umesto Antića, Z. Dragića, Tomića i Teletovića bih vodio Jovića, Kalinića, Raduljicu i Mirotića.

Tomić, Antić i Dragić2 realno nisu taj kvalitet, a Teletović mi se ne uklapa u koncepciju ekipe.

Što se novih lica tiče - prva trojica su, zahvaljujući igrama na ovom svetskom, zaslužili šansu da igraju i za SFRJ, a o Mirotiću ne treba trošiti reči, a i taman bi ga ova reprezentacija sprečila da igra za Španiju.

 

PG Miloš Teodosić

PG/SG Goran Dragić

PG/SG Stefan Jović

SG Bogdan Bogdanović

SG/SF Bojan Bogdanović

SF Nikola Kalinić

SF/PF Nemanja Bjelica

PF Nikola Mirotić

PF Dario Šarić

PF/C Nikola Vučević

C Nikola Peković

C Miroslav Raduljica

 

A zamislite 92. da je reperezentacija SFRJ bila:

PG Aleksandar Đorđević

PG Jurij Zdovc

SG Dražen Petrović

SG Predrag Danilović

SG Arijan Komazec

SF Toni Kukoč

SF Žarko Paspalj

PF Dino Rađa

PF Zoran Savić

C Vlade Divac

C Stojko Vranković

C Zoran Jovanović

 

I vrlo sličan tim 96. (da Dražen nije poginuo).

  • Upvote (+1) 1

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Naravno da ne bi bilo šanse da ih dobijemo, ali bi možda bilo manje od 30 razlike.

 

Takođe, tipujem da bi SFRJ igrala egal bar trideset minuta sa Drim Timom 3 u Atlanti, a ne samo poluvreme.

 

A i ne volim da potcenjujem američke reprezentacije iz 94 i 96. Ok, nisu imali Magica i Jordana, ali su bili besmisleno jaki.

Mislim da je čak i Dream Team II dominantnije prošao kroz svetsko 94. nego jedini pravi kroz Barselonu. :)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ja sam pod utiskom da vecina ljudi sa ovih prostora vise zali sto se ta utakmica nije odigrala nego raspad yu i stotine hiljada mrtvih =o(

a vasa "objektivna" prica na tu temu vise zvuci kao slaganje oko racionalizacije koja vam je pomogla da prebrodite cinjenicu da nikad nismo videli true tekmu mladih sampiona iz 87me i sampiona iz 90te vs NBA profesionalaca

 

ah da

najbolje da bi ameri dobili tu ekipu! ;oP

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...