Jump to content

Topik mržnje (supported by mohr)


spo(ghost)

Recommended Posts

da se nadovezem na svoj post sa prethodne strane o nevidjenim moronlucima u doti
mislio sam da je pobjednik za ovu sedmicu ta sa shadowbladeom, ali sam upravo odigrao gejm sa juggerom koji rusha blademail drugi item. ok. malo neobicno ali igrali smo vs dp, rekoh da mu dam benefit od the doubt, prilagodjava se situaciji mozda i bude nesto od toga... blademail je koristio tako sto ga aktivira svaki put pola sekunde pre nego sto se baci u omnislash...
rekoh cestitam, poneo si laskavu titulu najglupljeg za ovu sedmicu

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

prvi game posle 2 dana udjem da odigram i naravno 4 rusa u timu i to 2 u pt,uzeli mid i carry,sem im se zatrlo ono zaostalo,nomad jebena,puno bi mi srce bilo da vidim hiroshimu i nagasaki samo usred moskve,seme im se zatrlo,moracu da osmislim neki logo,i wish hitler did his job properly.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ma hex mogu da mu oprostim, pogotovo u teskim siege gejmovima kad PL ima HoT i frontlajnuje desava se da ode oom ako nema skadi i mantu i arcane bootsove iza sebe, jednostavno mu mnogo kostaju spellovi a spamuje ih, a i samih 3 i po sekunde tvrde kontrole na heroju koji moze da 6 slotuje pre ostalih na mapi mi opravdava uzeti taj item, ali generalno je Daedalus na njemu takvo smece da nemam reci IMO, bukvalno slot waste, pa mogu 6 drugih boljih itema da navedem ubedjen sam.

...

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto toliko kenjate za daedalus na agi heroju:D, naravno nije svakom agi best choice ali ici u toliku krajnost i reci da je waste, pff... pogotovo sto je jedini scenario gdje uopste razmatras crit plu teski late game...
@mohr hex kao 5-6 item apsolutno svakom heroju na ovoj igrici ima smisla, naravno zbog kontrole ne zbog mana sustaina dok siegeujes sto kaze shpanac:D
 

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

 a i samih 3 i po sekunde tvrde kontrole na heroju koji moze da 6 slotuje pre ostalih na mapi mi opravdava uzeti taj item

 

Djomla mlad, lud, brz, nezaboravan. Mojne dispr decko. :)

Daedalus je neverovatno los na PL u poredjenju sa svakim drugim crit carrierom u igrici. Obican basher je svaki put sam bolji od daedalusa, sa ne spominjem da ako imas slot bar 6 drugih itema mozes uzeti pre njega na PLu. 

 

...

Link to comment
Share on other sites

nikad necu napraviti ta 2 itema na pl-u da budem iskren :)

 

inace,igra je puna kupljenih acc-ova,upravo sam imao 5300 lika koji igra duma onako kako ga igraju ljudi koji drugi put sednu da igraju dotu,ili je pustio mladjeg brata od 4 godina da proba igricu,nemam drugog objasnjenja,easy lane mi je bio wk support,alche support i dazzle support,otislo se u late ofc iako sam ih gazio sa mid invom,nisam ni igrao nekih 20 min trceci invi po mapi...ruska gamad prokleta

Edited by mohr
Link to comment
Share on other sites

Ma hex mogu da mu oprostim, pogotovo u teskim siege gejmovima kad PL ima HoT i frontlajnuje desava se da ode oom ako nema skadi i mantu i arcane bootsove iza sebe, jednostavno mu mnogo kostaju spellovi a spamuje ih

Ako cemo bas da cjepidlacimo:D prvo, kazes 'u gejmovima' kao da je ovo svakidasnja pojava a ja mislim da ni u scenariju gdje 10 slijepih ljudi igra dotu na 0.5k mmra se ne moze desiti gejm gdje PL siegeuje tako sto spammuje spellove, sa HoT-om bez mante skadija i arkane bootsova u ekipi a da je pri tom isao hex za mana sustain, posto si naveo taj scenario gdje ti je razumljiv hex kao item choice:D, a ovo da mu spellovi puno kostaju, heroj ima 2 spella jedan je 140 a drugi 50 mane, ni ta izjava vala nije za pohvalu:D, drugo basher sam ni za milijardu godina ne moze biti bolji izbor sa svojih 10str10dmg i bash abilitijem od kojeg phantomove iluzije bukvalno nemaju nikakve koristi, od daedalusa koji daje 81dmg i 30%sanse za 2.2x crit, ciji crit ability phantomove iluzije ipak mogu da koriste iako nemaju neku brutalnu korist zbog dmg redukcije i neprisvajanja 81 raw damage koji item daje.

p.s. vidio sam i kad sam pisao prvi kom da si spomenuo value kontrole kod hexa, ali reko' da te sprdam jer si posvetio mnogo vise vremena opisivanju ovog nemoguceg scenarija gdje bi hex mogao da ima smisla iz mana sustain razloga:D

@morh ja hex mislim da nikad necu ali daedalus imam obicaj da pravim tako tim rijetkim carrierima itema tipa pl,ursa kad god stompam

Edited by Mladenq
Link to comment
Share on other sites

Mladene, prdis trenutno. Prva stvar, lepo pise da sam cc part itema daje dovoljno opravdanja:D druga stvar imas u 6.84 6.85 patchevima milion i jedan replay gde pl siege i nema mane, monkey freedom fighters imam u glavi u kvalifikacijama za prvi major gde sing sing siege i imaju dva arcane bootsa ali on ima raw iteme bez inta i 1000 mane i sedi na nula mane 3x u partiji po minut+ i jos se ubije da mu aegis da mana reset. Znaci ovo 100% sam vidjao plove bez mane u siegeu tako da nema potrebe da diskutujemo.

Pl nosi diffusal da?Spamuje iluzije da? Brze udaras, vise iluzija, vise burna, veci dmg output, da? Ima i sa full itemima nekad po samo 220 dmga za razliku od tinyja, lc, embera, pa i svih ostalih drugara koji sede na 350 sa 6 slotova da? Bukvalno mozes napraviti korisnog pla sa 6 itema i 220 dmga samo. Diffusal ne scale sa critom? Znaci umesto da uzmes jedan slot item koji zakljuca metu 2 sekunde u mestu da tvojih 15 iluzija propali zivot u njemu uzeces item koji najvise scale sa tvojim glavim herojem, jer crit na iluzijama je dogshit i sta onda? Pl je spor, zavisi od diffusal slowa i saigraca, bukvalno ne postoji scenario u kom slot sa mantom, bfly, eblade, skadi, hot, satanic, diffusal, abyssal, sny, hex, mkb, ac, mjollnirom, orchidom ili obicnom jashom ili basherom nije korisniji od crita. Bukvalno je tako. Svaki od tih itema pre zasluzuje slot u njegovom inventaru nego crit. Cak i vlads je bolji od daedalusa.

Mojne sa cepidlacis:D

...

Link to comment
Share on other sites

Linkuj mi taj gejm sa SingSingom, ako je kao ovo gore opisano recu stvarno shpanac brate prdio sam, skroz realan scenario:D, sa tim sto mi i dalje nece biti jasna tvoja logika tu 'ok nije uzeo mantu, skadi, nema mane, skroz je razumljivo da to kompenzuje hexom" wutifak...

A nemoguci slow od tog difusala koji toliko spominjes nije dovoljna kontrola da te iluzije svakako ubiju boga u meti sa jebenim daedalusom? I nemoj da mi se hvatas ostalih itema:D, ja ni u kom slucaju ne govorim da je daedalus dobar na plu, ali nije svakako najgori i nije gori od samog bashera:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...