Jump to content

Mobilni se gasi na incoming poziv


killYg0r

Recommended Posts

Poceo da mi se gasi telefon kako me neko pozove, zvoni jednom i resetuje se... i naravno ne vidim ko me je zvao posto ne ostane log.

 

I ranije mi se ovo desavalo, ostavio sam telefon u vip poslovnici da ga servisiraju i oni mu zamene zadnju plastiku i metalni okvir jer po objasnjenju se pregrevao.. Takodje su resetovali na fabricka...

 

Uredjaj je ZTE Blade 3 a verzija Androida je 4.0.4

 

Ono sto mene zanima je sledece, sta ja njima da kazem da urade da bi ovo prestalo da se desava posto telefon nije fukncional ovako? Garancija na bateriju je 6 meseci sto je proslo vec. Jel do nje problem i koliko mi se isplati da placam novu uopste

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim kako bi taj problem mogao biti do baterije? Moras da ides i da im sednes na kicmu, ako treba u neku vecu poslovnicu ili nesto tako, zoves call centar, smaras ih mailovima, sve to, telefon je realno neispravan imas pravo na garanciju, zamenu stagod, ali moras da ih maltretiras jer ce ti u suprotnom opet vratiti isto "popravljen" telefon.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

 

Nasao sam ovo na guglu. Baterija se zaista pomera tj klati se non stop.. i izvalio sam da su ovi likovi, kada mi je bio telefon na servisu, ubacili crnu traku (kao na ovom klipu) koja je trebalo da se ne vidi bas na tom mestu... ali nije pomoglo posto se i dalje klati baterija i gasi se...

Link to comment
Share on other sites

A cek, desava li se da se telefon iskljuci ili resetuje dok ga samo ovako cimas ili pomeras? Nesto sto bi uzrokovalo pomeranje baterije a da nije vezano za moment primanja poziva?

I druga opcija da li mozes davse javis a da telefon miruje, tipa drzis ga na stolu pa samo kliknes da se javis? Nesto sto sigurno ne bi prouzrokovalo pomeranje baterije?

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sad sam ubacio dodatni papiric kod baterije i stvarno stoji mnogo bolje tj ne pomera se kao sto se pomerala. Ugasio sam takodje vibracije, koje su mogle da prouzrokuju mrdanje..

 

Uglavnom mi je bio u dzepu kada se desavao reset (ugasi se u momentu kada me neko zove i upali se..)

 

Testirao sam ga sad da sa pozivom i za sad je ok. Videcu ako se dogodi ponovo, stavicu karticu u nokiu od pre 9 godina sto imam..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...