Jump to content

POKLANJAMO: 300 golda + T-15 + 3 dana premium!


Recommended Posts

A mogli bi i mi da kazemo da nije fer da neko ko je napravio 1 post na forumu upravo zbog te nagradne igre i koji do sada nije ni bio, ni cuo za rur,sad dobije kod ,a mi koji smo na forumu ne.Tako da vi novi cutite i strpite se da se zavrsi izvlacenje.Meni samo jedino zao sto nisam izvukao onu extra Witcher majcu ,a inace ovo drugo je igra ,pa ajde da se igramo [:)]

Edited by Nemi Zmaj
Link to comment
Share on other sites

smesni su mi ovi klinci sto treraju pravdu, pricaju o namestaljkama itd....

a oni koji se osecaju da su prozvani sto ih zovem klincima mogu da prde negde drugde, jer ovaj kod ima vrednost od nekih 500 dinara, svako sa 25+godina bi trebalo da moze da priusti sebi mesec dana premiuma a kamo li nesto ovako sitno...

tako da, ko dobije dobije, ko ne vise srece drugi put

 

Mogu oni koji zive na tatinoj i maminoj grbaci oni sigurno mogu da sebi priuste ne mesec dana nego vise od mesec dana a da te ja vidim da treba da se oblacis od svoje plate pa da placas troskove u stanu pa da se od iste plate hranis e onda bi te pitao hoces baciti 1200 dinara na mesec dana zajebavanja ili ces da kupis da imas da jedes narednih 5 dana. I onda na sve to dodjes u firmi viska jer nema posla i vrsi se reorganizacija oni koji su bitniji ti ostaju a oni koji su nepotrebni idu na biro pa cekas od biro nadknadu koja kasni 6 meseci a u medjuvremenu radis sta sitignes i gde stignes samo da imas pare u rukama da mozes da platis troskove zivota. Onda je 200 dinara puno za zajebanciju a ne 1200 ili vise.

 

A mogli bi i mi da kazemo da nije fer da neko ko je napravio 1 post na forumu upravo zbog te nagradne igre i koji do sada nije ni bio, ni cuo za rur,sad dobije kod ,a mi koji smo na forumu ne.Tako da vi novi cutite i strpite se da se zavrsi izvlacenje.Meni samo jedino zao sto nisam izvukao onu extra Witcher majcu ,a inace ovo drugo je igra ,pa ajde da se igramo [:)]

 

Pazi mozda si se ti registrovao ko zna kada na forumu ali sam ga ja pratio od ranije i eto sada sam sticajem okolnosti se registrovao cisto da ispobam srecu. To sto je neko tu 5 godina i neko ko je dosao juce jednostavno ima ista prava dogod postuje pravila foruma.

Edited by Dragan.P
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Izvučeni su dobitnici drugog kruga kodova. Kontaktirajte nas putem privatne poruke da dobijete svoje kodove.

 

1. Milo Tripković
2. Zlatan Tot
3. Rale Bajić
4. David Mihajlović
5. Beli Eurokrem
6. labudsrbija
7. daniiL
8. Komek
9. Dejan Mićko Stanić
10. Ceda Bombas
11. Igor Dice Karadarevic
12. Miloš Marković
13. Srdjan Misirac Vasiljevic
14. Strokan
15.  vibro3
16. Kilamafia
17. Dražen Hrvaat
18. Kurt Kombajn
19. Dejan Brankov
20. Slobodan Jančić
21. Toni Aleksov
22. Josip Krajina
23. Marko Joka
24. megido665
25. Markisha

 

Čestitke dobitnicima.

Link to comment
Share on other sites

Izvučeni su dobitnici drugog kruga kodova. Kontaktirajte nas putem privatne poruke da dobijete svoje kodove.

 

1. Milo Tripković

2. Zlatan Tot

3. Rale Bajić

4. David Mihajlović

5. Beli Eurokrem

6. labudsrbija

7. daniiL

8. Komek

9. Dejan Mićko Stanić

10. Ceda Bombas

11. Igor Dice Karadarevic

12. Miloš Marković

13. Srdjan Misirac Vasiljevic

14. Strokan

15.  vibro3

16. Kilamafia

17. Dražen Hrvaat

18. Kurt Kombajn

19. Dejan Brankov

20. Slobodan Jančić

21. Toni Aleksov

22. Josip Krajina

23. Marko Joka

24. megido665

25. Markisha

 

Čestitke dobitnicima.

javljam se za kod :) 

Link to comment
Share on other sites

A evo i trećeg kruga izvučenih dobitnika World of Tanks kodova. Kao i do sada, kontaktirajte nas putem privatne poruke da biste dobili svoje kodove.

 

1. brb
2. enu
3. SuperStar
4. Puritania
5. Holmes
6. Predrag Đukić
7. Kristina Stojicic
8. Srđan Abdee Abdijević
9. Dragan Žika Živaljević
10. Vladan Koky Milošević
11. naraa997
12. Grlja
13. qqriq
14. Invader
15. sikirica
16. Bogdan Milovanović
17. Aleksandar Jovanović
18. Ivan Videnović
19. Milan Mijailović
20. Veljko Vojnović
21. Stefan Opačić
22. Kosta Mirković
23. Jana Stajović
24. Simeon Palović
25. Đorđe Petrić

 

Ostalima više sreće u finalnom odnosno poslednjem izvlačenju 25 kodova!

Link to comment
Share on other sites

Primecujem da nesto "Veliki Random" baguje, nema me na spisku veselih dobitnika :D

Ali, to samo znaci da sam u uzem izboru u velikom finaaalu ! :D

IDEEEMOOO ! :D

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Pozz svima, ako nije kasno prijavio bih se za ovaj 4. krug :)

 

Kasno je, kao i za sve druge koji su se javili nakon završetka prijava. Biće novih podela naravno, pa tada možete da očekujete još kodova.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...