Jump to content

Šta jesti za doručak a da nema UH?


exile

Recommended Posts

Moram Ivane da smrsam, leto dolazi :c

Moguce da je herbalajf krsh, moram jos da se raspitam za sve to, nisam nesto previse zalazio u to, samo je ideja

 

- smanji kalorije tako da gubiš kilogram na dve nedelje

- pojačaj proteine na 1,5g/kg telesne mase

- manje masti kad treniraš, više kad odmaraš

- ostatak kalorija uzimaj iz UH

 

za uzvrat od tebe očekujem da mi objasniš kako da u excelu napišem formulu koja izvlači cenu bez pdv-a za uslugu na osnovu bruto cene, imaš do ručka danas.

Link to comment
Share on other sites

Je l' moguce ovo sta si ti meni sad napisao :D Pa Mohi znamo se toliko, zar ti i ja da se prepiremo u vezi sa ovim ?

 

1. To sto ja pitam za ideje za dorucak znaci da nemam pojma nista ? Jednostavno sam pitao ovako cisto konverzacije radi na ovom topicu, plus mozda neko ima neki fin predlog, ko sto rekoh.

2. Herbalife sam pomenuo, sto ne znaci da je dobro niti da koristim ili bilo sta slicno. Izbacio sam UH zato sto pokusavam nesto da postignem time, i imam vrlo dobru ideju sta.



Jebo mater Mohi gde ti nalazis ove logike, zasto moras da budes serator u svakom mogucem topicu ? Malo malo pa kenjas svakom drugom juzeru ovde kako nemaju pojima za raznorazne stvari. 


Znaci recimo ja sad pitam Ivana "E matori si video mozda neke dobre skije u skorije vreme?" i to automatski znaci da nemam blage o skijanju i zali boze svog tog vremena provedenog na planinama ?

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Pa ne nego bi ti rekao zali boze svog tog vremena provedenog na planinama da posle toliko vremena dodjes sa idejom da ti pera stolar pravi skije.

 

Nemoj tako, znas i sam da nekad treba cuti i druga misljenja

 

Osim u mendzijevom slucaju :c

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...