Jump to content

Lord of the Rings Online


Recommended Posts

Svi smo otisli iz istog razloga. Igra pre par godina i ovo sto sada serviraju je nebo i zemlja. Vec je krajem godine receno da instanci nece biti. Ono sto su pravili je uzasno sto se izvedbe tice, puno bugova (koji su bili ignorisani po nekoliko meseci). Stare instance i raidovi su skalirani. Dakle samo su mobovi i bossovi izlevelovani. Ako su menjali mehaniku to je ili zanemarljivo ili prosto olaksano do mere kretenizma. Ljudi su poceli da soliraju 3 man insstance samo sa auto attackom (!). Sama igra se pretvorila u single player koji zahteva internet konekciju. Ono sto je moglo da odradi samo par guildova radili su raandom raidovi maltene bez vajpova. O skirmishima ne zelim ni da komentarisem. Inace grafika mi nije smetala.

 

Igra (kakva je bila ranije) je propala. Amin.

Ovaj apdejt ce doneti samo vec vidjena sela sa izmenjenim bojama krovova i drugacijim ogradicama, klasu koja nece biti igriva do zime, ili ce biti OP poput wardena (ko je igrao zna). Festival koji je tu od 2000. godine i konja sa novim cebetom na ledjima.

I kostace verovatno 40 + dolara.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Meni u sustini veoma godi koncept single player MMO. Ne volim forsiran grouping jer sam samotnjak. Ali volim da znam da ima jos hiljadu igraca oko mene koji u isto vreme trckaraju i rade kvestove. I volim da mogu da uskocim nekome u pomoc kad je okruzen mobovima, kao i obratno. Sa druge strane ne volim kad moram da radim instance da bih gurao napred pricu, jer uglavnom uzima suvise vremena a ja se generalno igram "na kratko".

Link to comment
Share on other sites

Напустио игру због смарача попут Феноа! [:D]

 

Игра је била одлична, вероватно је и сада за свакога ко је није пре играо (с обзиром да не мора да се плаћа, с обзиром на "причу", с обзиром на све). Два пута сам јој се враћао у потпуности и ниједан пут нисам зажалио... осим упознавања Феноа, али сам то већ напоменуо! [:D]

 

Ако преживи још пар година, вероватно ће ме некад опет ухватити носталгија, да макар излевелујем поново нешто и видим шта су ново од садржаја убацили (који јесте на исту фору.. али ако си већ сљуштио у игру пар година живота). Сигурно нећу да бацам време на некаква срања попут Rust-a... [:D]

Edited by brue
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...