Jump to content

CoD Ghosts - jel ga igra neko s Rura?


lancemi3d

Recommended Posts

 Nisam mogao da nadjem temu za CoD Ghosts... u svakom slucaju drugar i ja smo juce za 51e steam wallet-a uspeli da kupimo 30 kljuceva i uzmemo 2 Ghosts-a (jedan vredi 15 kljuceva, cena znatno manja njego davati 60e koliko kosta igrica).

Cak smo dobili Gold Edition, vec smo se israfili 10 sati, 20 smo level ili cin, kako god, ja vec nabudzio do kraja 4 loadout-a, ak honey badger-a i sniper-a, kao i shield lika :D op stvar...

Citali smo i review-ove i pricali s ljudima koji imaju igru dosta njih nije zadovoljno ali eto nama je igra ok, ako ima jos neko sa rura igricu da napravimo neki klan, ili se zezamo malo :) najvise igramo team deathmatch i search and destroy, ali u principu volimo svaki mod sem GunGame-a :)

Ko ima igru nek add lancemi3d na steam

(nisam znao gde da stavim temu, odradite "move" ako sam pogresio)

Dakle Clan war se igra 4vs4, nas je dvoje, pa ako ima jos dvoje koji bi igrali javite se! :)

Edited by lancemi3d
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ja inace imam sve call of duty-e originalne, i ovo je prvi koji nisam kupio, zato sto mi se ne svidja toliko ko prethodni


Da kosta 15-20 evra mozda bih i uzeo, ovako je suludo


Igrao sam na steam-u kad je bila free ona tri dana za kao neki vikend, ali nije me zadrzala

Link to comment
Share on other sites

Inace, jeftinija varijanta je nabaviti 15 kljuceva pa kupiti igru (oko 30e steam wallet-a ti treba) ili jos bolje naci kod nekog naseg coveka sto prodaje kljuceve za 150-170din i uzeti 15 komada, onda izadje i jeftinije dosta, i uzeti igricu.

Takodje imam srece da u 3dcafe igraonici u kojoj cesto boravim ima barem 4 CoD ekipe i to i onih bas matorih, od po 40+, neki igraju stari CoD MW 4, neki igraju nov Ghost, pa smo razmenili brojeve treba bas uskoro da igramo neki lan sa njima :P

Takodje porazavajuce je da samo 5 hiljada ljudi igra igru kad se ulogujem, ocekivao sam mnogo vise ljudi s obzirom da je najnoviji CoD... i evidentno je da dosta ljudi nije zadovoljno... 

 

Link to comment
Share on other sites

Koliko sam cuo na konzolama taj broj je mnogo puta veci za Ghosts

Drugar mi je rekao da je razmera sto se tice Ghosts-a na PC:PS4 relaciji 1:50 u najmanju ruku... dakle na 3 hiljade igraca, barem 150 hiljada na ps4... ja verujem da je to tako jer je ps4 nova konzola i da i nema mnogo igra pa da Ghosts zato tu dere, a mozda i ovaj drugar lupa gluposti mada cisto sumnjam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...