Jump to content

Blue screen


cyBhoneR

Recommended Posts

Ili da malo guglaš:-) Generalno, razloge za BSOD tražiš, otprilike ovim redom - testiraš RAM memtestom, hard za loše sektore, proveriš mu smart, sad neak neko preporuči baš dobar i sveobuhvatan test za hard, Error check, promeniš kabl od harda. Ako treba, i reinstalacija sistema. Dešava li se samo u 3d, ili i "regularno"? Onda je možda do grafike. Ja tome otprilike na taj način pristupam :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Hvala na odgovoru.Desava se samo kad igram neku igricu. Par puta mi se desilo u doti kad igram da pukne,onda posle kad ga restartujem nece da digne sistem nego stoji crn ekran. Posle par puta spamovanja po restart dugmetu upali se i onda radi normalno. Uradio sam sad ovo za ram i koliko sam ja skontao sve je u redu. Iskreno sve vise i vise sad sumnjam na graficku

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Pa da, najverovatnije grafika. Moguće je i da se pregreva, naročito ako približno isti period vremena prođe od pokretanja igre do BSOD-a. Proveri joj temperature u toku igranja, A možda joj stradava memorija ili GPU. Probaj unistall/reinstall drajvera za grafiku, ništa te ne košta.

 

I nemoj spamovati reset dugme, OMG, da ne bi i hard menjao uskoro :-)

Edited by milanche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...