Jump to content

Olimpijsko selo posle olimpijskih igara?


grb1tj

Recommended Posts

Мени су се учитале слике.

Нормално је да да то ЗЈАПИ празно сада, али капирам да ће Руси то населити људима из Сибира...Много је лове уложено у тај Сочи и даље се гради доста тамо, не колико пре ОИ, али доста.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ne učitavaju se nikakve slike, al kapiram da antiruska propaganda ne jenjava ni posle olimpijade, iako je malezijski avion potisnuo ukrajinu u drugi cnn plan

 

 

Мени су се учитале слике.

Нормално је да да то ЗЈАПИ празно сада, али капирам да ће Руси то населити људима из Сибира...Много је лове уложено у тај Сочи и даље се гради доста тамо, не колико пре ОИ, али доста.

 

A sta ce ti ljudi da rade tamo? Sta im znaci sto imaju stanove kad nemaju sta da rade tamo?

 

Soci je izgradjen sad za OI da bi rusija ispala mudo. Delimicno i dalje komunisticka doktrina. I sumnjam da ce sad graditi fabrike tu da bi doselili ljude.

 

Znam nase ljude koji su isli tamo bas zbog te izgradnje jer su u tom poslu i pricali mi kako je tamo jos davno pre nego je iko pomenuo OI tako da ste istripovali da je to antiruska propaganda. Taj grad je stvarno umro i propada, a sa druge strane se zidaju fensi rezidencije gde ce neki budza da bleji jer je na moru.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

A kakva je praksa inače u drugim gradovima/zemljama, stvarno nemam pojma ... negde se izgradi olimpijsko selo i šta onda posle sa njim rade? Jel planski grade blizu nekih lokacija da kasnije ima poente naseliti te gajbe, i kako to uopšte rade ... ?

Link to comment
Share on other sites

Ако се добро сећам у родном ми граду олимпијско село је постало ново насеље. Лепе нове зграде. Као Белвил у БГ.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

A sta ce ti ljudi da rade tamo? Sta im znaci sto imaju stanove kad nemaju sta da rade tamo?

 

Soci je izgradjen sad za OI da bi rusija ispala mudo. Delimicno i dalje komunisticka doktrina. I sumnjam da ce sad graditi fabrike tu da bi doselili ljude.

 

Znam nase ljude koji su isli tamo bas zbog te izgradnje jer su u tom poslu i pricali mi kako je tamo jos davno pre nego je iko pomenuo OI tako da ste istripovali da je to antiruska propaganda. Taj grad je stvarno umro i propada, a sa druge strane se zidaju fensi rezidencije gde ce neki budza da bleji jer je na moru.

Ја знам из прве руке људе који раде тамо :)

И сад се ради тамо и зува се лова, пре ОИ ми је било логично зашто али сада не (мада мислим да је Сочи један од градова где ће се играти СП у фудбалу).

Моје неко мишљење је да ће Руси применити неки кинески модел са Сочијем, вештачки ће направити метрополу/милионски град, тако што ће довући људе из унутрашњости.

Прави се велико туристичко место, пре свега за Русе, па за остале. А једна од погодности Сочија је што си у исто време и на мору и на планини (мислим да постоји чак и период где у истом дану можеш да скијаш и да се купаш у мору).

Али тачно је и то што причаш, углавном се гради све за буџе и прескупо је све...видећемо, не би ме чудила оба сценарија, али кажем ти да се и сада огромна лова сваљује у Сочи.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Cene nekretnina u Sociju su veće nego u Moskvi, ima dosta ljudi koji su spremni da žive tamo - mnogi Rusi danas žive u Tajlandu i Dominikani zato što se većina poslova može odraditi preko neta, tako da ne vidim problem sa Socijem gde je infrastruktura trenutno jedna od najboljih u Rusiji.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

 А једна од погодности Сочија је што си у исто време и на мору и на планини (мислим да постоји чак и период где у истом дану можеш да скијаш и да се купаш у мору).

Moze u danu kada si ludi rus :D

  • Upvote (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...