Jump to content

Pomoc oko poklona


FoxOnCrack

Recommended Posts

Pozdrav, moj decko je gamer i rodjendan mu je za 2 nedelje, pa bih htela da pitam koji su dobro misevi, tastature, podloge , jer ja se ne razumem u to, ja sam vise konzolas. Veoma bi postovala neke dobre preporuke , i nemam 20.000 za miseve i tastature. Znaci nesto do 10.000. Hvala puno :)

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav, moj decko je gamer i rodjendan mu je za 2 nedelje, pa bih htela da pitam koji su dobro misevi, tastature, podloge , jer ja se ne razumem u to, ja sam vise konzolas. Veoma bi postovala neke dobre preporuke , i nemam 20.000 za miseve i tastature. Znaci nesto do 10.000. Hvala puno :)

 

Sto rekose nezgodno je uzimati napamet, pogotovu ako neko vec ima nesto, dakle treba jos informacija. Trenutno mi je na testu Logitech G602 i mogu reci da je odlican mis za ljude koji vole bezicnu kombinaciju, plus je vrlo ok i za igranje, a uklapa ti se u budzet. E sad je pitanje ko sta voli... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ha ha :p 
Mis ima neki sa vatrom ne znam xD
A podloge koje su super? To bas nema, igra na onoj maloj jadnoj izguljenoj podlozi
ovu ima komsinica http://game-s.rs/images/stories/virtuemart/product/Podloga_Raccat___50aa1c58bafe7.jpg i nikakva je, raspala se posle 6 meseci.
ne znam jel ova valja ista? http://game-s.rs/images/stories/virtuemart/product/Podloga_Razer_Go_5281e6492cbc1.jpg
Sve preporuke su dobrodosle :D

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice gejminga, bas na forumu u temi mali oglasi neko prodaje Steelseries Siberia v2 slusalice za 6.000din ... to je da kazemo relativno ok cena a uzeces mu nesto kvalitetno ukoliko to nema... 

Steelseries podloge najvece su 2.600din u game-su, takodje su dosta kvalitetne (moj izbor SK podloga) 

Sto se misa tice mogu ti pomoci oko razor deathadder-a i naci ga za nekih 6-7 hiljada (nisam siguran da ti je to najjeftinija varijanta, mozda neko prodaje za manje)

Pih, u krajnjem slucaju ako bas ne mozes da se odlucis a nisi uspela uz neku sporednu pricu da dobijes ni jednu informaciju od njega, onda je najbolje da ga licno pitas kao sto su ti gore predlozili, jer onda ne mozes da promasis a on ce dobiti nesto sto je zeleo ili mu je bas trebalo!

Link to comment
Share on other sites

Nije Tamara xD

 

Ima super neke slusalice, to mu ne treba

Znaci steelseries su dobre podloge? nemoj da se izgule za 2 nedelje xD

ili da bude ono padne prasina na podlogu i vise ne moze da vredi

Meni je on uzeo nintendo za rodjendan, ja hocu nesto dobro bas da se odusevi

Steelseries podloga SK imam je vec 4 meseca, koristim je svaki dan i i dalje mi je kao nova, raspitaj se o iskustvima ali moje je odlicno :)

E sad da li ce podloga biti jednako zadovoljstvo kao i nintendo, ja bih iskreno vise voleo da dobijem nintendo nego podlogu, ali s druge strane s obzirom da ste decko i devojka a ne drugari, ja verujem da mu to nece biti toliko vazno, sta vise sigurno mozes da ga iznenadis sa necim drugim :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...