Jump to content

EURO 2016


pirun

Recommended Posts

Pa ono, mogao je da pozove i darka spalevica :)))

 

Bez zajebancije, da se ne zajebavamo iako je imao petu kod gola hah :) on nema nista da trazi blizu repke, ali ocigledno da neko drugi vuce konce :)

 

Samo kad pogledas da nema poziva za jednog radovica koji sipa vec godina u poljskoj (kakva god da je, a sigurno je svetlosnim godinama ispred nas) evo sada i u evropi, jebes ti savez i sve ostalo...

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

Dankov poziv je kruna idiotizma, ja sam odusevljen kako taj glibavac sada igra u repki. Mitrovic je doslovno gradjen trenutno kao Tejlor-Flecer, a Djordjevic je jos nazalost i zasluzeno prvi spic jer smo jednostavno bedni...jebo nas Advokat realno, covek je dosao i popisao se po celoj Srbiji, infrastrukturi i svemu, a pritom igramo kao kurac

Gary+Taylor+Fletcher+uwDS9gNYKt6m.jpg

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Albanija je ubedljivo najgora forma Grcke iz 2008 ikad. A sto se tice nas, nije mi jasno zasto 1 spic samo, a ako vec igra sa jednim, zasto nije igrao Mitrovic od pocetka. Makar bi se trudio da pokida, Djordjevic je uzas koji ne treba da bude ni na sirem spisku a Lazovica ne treba posebno komentarisati.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

~~

Link to comment
Share on other sites

Albanija je ubedljivo najgora forma Grcke iz 2008 ikad. A sto se tice nas, nije mi jasno zasto 1 spic samo, a ako vec igra sa jednim, zasto nije igrao Mitrovic od pocetka. Makar bi se trudio da pokida, Djordjevic je uzas koji ne treba da bude ni na sirem spisku a Lazovica ne treba posebno komentarisati.

A po cemu Djordjevic ne treba da bude na sirem spisku?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

A po cemu Djordjevic ne treba da bude na sirem spisku?

 

Po meni je losiji i od Mitrovica i od Lazovica, cak! Nista apsolutno nije uradio na ovoj utakmici, mozda je 2x pipnuo loptu. Jebem li ga, mozda sam toliko corav, ili sam bio toliko pijan, ali nisam ga video da je ista korisno uradio.

 

 

Nije dao gol picka jedna!!!1111

 

 

Jel nije frka da za momenat izviris iz bulje nekom senior RUR memberu? kk thx bye.

  • Upvote (+1) 1

~~

Link to comment
Share on other sites

Napisao sam isto sto i ti, samo prostijim recima, jos sam ti dao i plus na post jer sam se slagao sa vecim delom(reci koliko sam uspeo i tebi da udjem u bolju eeee!).

 

A ovaj "razlog" zasto ne bi trebao da se nadje ni na SIREM spisku je vrh matori, bitno da si ti primetio ovo gore a sta ima da razmisljas sta pises, ko jos to radi... 

Link to comment
Share on other sites

mozda treba probati sa skuntelarom :D

Njegos se okrece u grobu :DDDDDD

 

Po meni je losiji i od Mitrovica i od Lazovica, cak! Nista apsolutno nije uradio na ovoj utakmici, mozda je 2x pipnuo loptu. Jebem li ga, mozda sam toliko corav, ili sam bio toliko pijan, ali nisam ga video da je ista korisno uradio.

Malo je besmisleno reci da zato ne treba da bude na spisku, nije da je jedini koji na vecini utakmici nije uradio apsolutno NISTA...pritom je spic koji je realno trenutno u najboljoj formi i igra u Laciju, a ne kao Mitrovic koji ponavljam, verovatno ne igra zato sto ima sto kila...sto se mene tice, i ja bih forsirao Mitrovica cisto kao zalog za buducnost, ali decko je izgleda teska mombrilcina i nece jos duze vreme prerasti Balotelijev sindrom...

 

@kolara

Ljancester pravi, nema sta

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

https://www.youtube.com/watch?v=JaP3jJl36uI

 

Za ovakvu izjavu mogao bi da se pridruzi Ljajicu i Suboticu...

lal... ne, nego jedva cekamo da objasnite jednom u zivotu... makar na 90 minuta, ono sto u drugim sportovima objasnjavaju momci decenijama...

On bi zadnji trebao da se javlja za ovakve stvari, pogotovo sto je prodao Hrvatima gol sto je prelomilo celu utakmicu.

i kvalifikacije... :tf:

Link to comment
Share on other sites

  • Lex pinned this topic
  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...