Jump to content

RUR fudbal!


GibanicA

Recommended Posts

bilo je dobro, od sad se na ovom topiku odazivam samo na Rud Van Gulit. Ako mi verujete, prethodni fudbal koji sam igrao je bio pre godinu ipo, imao sam sjebane noge, i tek sam ih oporavio pre par nedelja zahvaljuci onim tabletama sto sam preporucio mendziju. Bio je dobar fudbal, cak sam se malo i oznojio (ispod pazuha doduse). E sad, do sledeceg termina, najbolje je ovde da se dogovorimo za ekipe, bar neke osnove, trojicu cetvoricu u svakom timu, i da onda ove sto su preko podelimo na licu mesta, da opet ne krenemo fudbal sa 15 minuta zakasnjenja. Uspeo sam da izgubim omiljenu kapu za trening i da ne ponesem peskir, glupi bokser lol

 

i da, bilo je dobro, nikog nisam prebio, samo sam malog acu sutnuo u dupe zato sto mi je prebacio kroz noge :)))

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

i mislim da bismo mogli odmah da pronadjemo neki novi balon za sledecu sredu? Ne znam koliko je ovde termin, mrzi me da kopam po topiku, ali na nas konstantnih 14 ljudi, termin ce uvek biti 300 kinti + kontam da je najvise ljudi iz blokova, a i mnogo je lakse za organizaciju. 

Ako hocete mogu da cimnem ortaka za balon na keju oslobodjenja? Valjda moze da nam sredi neki popust, a i do jaja je balon, i mozemo da biramo da li cemo da igramo od martinele ili do linije, posto je razlika nekih pola metra-metar.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni nije frka da se cimam samo isto kao peja ne mogu nikako posle 9 zbog busa.Mislim da je sledeci isto rezervisan u kosutnjaku.

 

 

edit

 

Samo je taj balon na keju bas bas daleko :D

Naravno ne gledajte mene, vecina vas je na nbgu i u okolini, ja cu se iscimati kad i ako mogu

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Meni je u prinpicu svejedno koji balon, nije mi problem da putujem, samo dok imam prevoz, dakle bilo bi dobro ukoliko mozemo da ga pomerimo od 21h.
Mada, najbolje da ostane ovako kako jeste, isti balon, isti termin. :)

 

P.S. Celo, je l' braon peskir? Ja sam poneo neki takav, slicne je boje kao i moj (peskir, hehe), pa sam se sjebao. :D

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kita,termin je uvek 5 soma,nek ga saftaju.Stvarno bi mogao termin u 21h da bude,to se isto slazem.

Mene racunajte sledece nedelje sigurno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...