Jump to content

RUR fudbal!


GibanicA

Recommended Posts

[roflmao]

ne verujem da je mislio na mene, iako smo imali trenutak svadje :D
sve u svemu nije mi kul onolika kolicina nervoze, koja se dala primetiti u toku fudbala i nakon njega. mislim da su pojedini pomesali drugarski rur fudbal i ozbiljan

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Moze, ali samo ako ne bude klinaca koji nece dodavati loptu nikome vec ce se sevati na sredini izgubiti je sto ce usloviti da protivnicka ekipa postigne pogodak.

Auuuuuuuuu :D

Posto sam ja jedini "klinac" na rur fudbalu , rekao bih da je ovo meni upuceno bilo :D 

Koliko se ja secam , nismo igrali zajedno u ekipi , zasto bi ti smetalo to sto ja gubim lopte , ako ces ti da postignes pogodak?

Nije bitno koliko sam ja lopti izgubio vec koliko sam golova dao / namestio i da smo pobedili , tako da ono :))))))
A sad ozbiljno :
Ukoliko si ti onaj ko mislim da jesi , a verujem da sam u pravu posto za 5-6 rur fudbala koje sam igrao i gde se izmesalo barem 20 razlicitih ljudi ,
ti si jedini tip koji je srao i drao se na svoje saigrace koji ti nisu nikad nista rekli iako realno pojma nemas za fudbal , realno na rur fudbalu niko na terenu pojma nema ali se igramo zezamo a nema nervoze (to jest nikad je nije bilo sve do poslednjeg fudbala kad se culo vise napusavanja sa tvoje i samo tvoje strane...)
  • Downvote (-1) 2

^.^

Link to comment
Share on other sites

zovite coku i rekija

 

urose smiri se!

 

pre svega jeste friendly fudbal i igramo rekreacije i zabave radi

 

drugo, mislio je wudu na igijevog rodjaka verovatno koji je imao ukupno jedno dodavanje :D

da je na bilo koga mislio nije to apsolutno vazno , vazno je da je ovo friendly fudbal i da smo dosli da se zajebavamo , a ne da bude dranja tipa "dodaj jebenu loptu" i sranja tipa : "zbog tebe smo primili gol" ili tako nesto... to je tragicno...i toga nije bilo ni na jednom drugom rur fudbalu sem poslednjeg...

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

^.^

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...