Jump to content

RUR majice 2014 - ideje


Recommended Posts

rur privezak, genijalna fora

 

edit hahaha kori to bi prisio na svoju naci goran davidovic jashu sto posto !!

 

A verujem da bi i dei, nas spijun ( stormfrontovski ) u zapadnoj evropi medju pederima liberalima, kad im kaze da sve ove godine igrao dvinija da bi spijunirao za nas i da je i dalje naci(iako to nije naveo u si viju), prisio na svoju prasnjavu alfinu fajerku davno ostavljenu da trune na dnu ormara ..

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

šta ćemo mi u tim V izrez majicama, a imamo dlakave grudi i previše smo pičke da ih depiliramo, a nećemo da idemo ko seljani ulicom? 

 

HZmhm9v.jpg

ostavis ih za nas koji nemamo dlake. ne kontam rejdz na majice sa v izrezom, ja imam dve i ono isti kurac ko bez izreza, samo sto su mi malo udobnije i kao lepse izgledaju.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Промене су увек добро дошле ! :) Можда мајица са В изрезом није добра идеја али је добар почетак ! :) Предлажем силеџијка (мајица на бретеле  ) дизајн !:)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Editovao sam prvi post da saberem sve komentare ... 

 

Za sad imam samo dva odgovora na neka direktna pitanja-konstatacije.

 

1. Majice su 100% pamuk, specijalni "modni" i zbog toga nema nikakvog elastina i slično jer ne želimo sintetiku u majicama. Možda zbog toga nekome deluju kao od kartona posle nekoliko pranja ali su znatno bolje i zdravije i manje se znoji čovek u njima.

 

2. Radimo shipping za MK (ove godine smo uspešno slali u Nemačku, HrvaCku, Novi Zeland, USA itd).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...