Jump to content

Dark Souls 2


SteXmaN

Recommended Posts

Evo i ja da doda malo soli ovde. Nesto mi je dosadno ovih dana, i uzmem i instaliram DS 2, uzeo sam sa DLC-ovima, i presao za jedno 60-tak sati.

Igra zapravo nije moj cup of tea uopste, ja volim atmosferu, pricu, realisticne karaktere. Zato volim RPG, DS2 je role play koliko i diablo 2 (budzis dexterity).

Prica ne postoji, kraj je kratak i razocaravjuc, ne toliko po sadrzini, nego po kvantitetu, ono par recenica i kraj. Glavni karakter uopste ni ne prica, sto je meni neverovatno u danasnje vreme

 

Cenim sto su oruzja pravljena sa manama i prednostima, retko sta je predrkano. Ako je greatsword, ima ogroman damage al je spor ko kurac, sa druge strane dagger je brz itd itd. To su dobro uradili.

Fakat da ti se smanjuje maximalan zivot svaki put kad umres me umalo naterala da prestanem da igram. Onda sam nasao "ring of life protection" I odlucio da nemam sta bolje da radim ovih dana nego da nastavim da igram.

Gazde su totalno ne izbalansirane, Persuer onako rano? Ma daj molim te, a Old Lava king ili kako god se zvao, onako kasno, nemam pojma, kao da nisu bas razmisljali o svim detaljima.

Pola stvari nema sanse da zakljucis u igri, kao gde sledece da ides, narocito kad Ubijas neke od gazdi. Ali uopste, valjda je pravljeno sa time da ce ljudi deliti iskustva na netu i tako prelaziti. To nije moj trip, pokusavao sam da igram sam bez gledanja na net, ali kada bas zapnem moram da pogledam, natera me igra. Ne volim to. Nema mape, nema journala, nema nicega jbt.

 

Sta znam posle svega ovoga, trebace da mi bude bas dosadno u zivotu pa da igram trojku :)

Edited by loshmi
  • Upvote (+1) 1

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ne znam za dvojku, u kecu ima atmosfere na kilo. A i lepo je za promenu videti igru koja te ne vodi za ruku, tako da taj manjak smernica mozda i nije toliko los. Mada razumem da se nekom ne svidja. Da je igra RRG, da nudi nekakav izbor igracu, ili drugaciji pristup sem borbe, nije.
No stvar koja je meni neprejebiva u prvom je dizajn nivoa. Kako je dobro kad zavrsis neku deonicu, otkrijes precicu i vidis kako je sve isprepletano i povezano.

Pricam za deo pre Anor Londoa, posle i nema toga.

 

It’s better to burn out than to fade away

Link to comment
Share on other sites

Није двојка лоша игра, посебно ако игноришеш кеца. Има својих проблема, али добро, која игра нема.
Чека се тројка.
 

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...