Jump to content

Recommended Posts

Bicu oko 6-7 online pa cemo moci da jurimo zecene p.s. ko su Eren i Nid?

 

Nid je ambiciozni seljačić koji je par puta napucao pogrešne ljude i sad je u ratu sa zDaVee, l0st, JTighty ekipom, uglavnom KOSuje, ne ide baš da juri ljude

 

eren je njegov drugar koga je feno ubio jedno 5 pute u petak/subotu mislim - ispred kuće dok je pokušavao da utrči i zatvori vrata :D

 

Kuća im je od tankera levo sa desne strane puta, moguće da imaju još neko mesto

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Ona livada krcata sa resorsima i medvedima, levo od tankera kad dolazis sa puta. Ja sam kuci oko 18h, trenutno pravim c4, mrhe, ako ne dodjes sa onim bahatim kolicinama koje imamo tamo, raidovacu te i oteti sve :D 

 

Onda je odluceno, veceras idemo da sprcamo erena! Ali svakako treba potkresati krila i titanu.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Tu oko njih ima (u Metal valley-u) 1 metalna i 3 drvene baze, sve pozamasne. Zatim ako od tankera dolazis ka njima i prodjes, tu ima 2 bahato velike drvene.

Nemamo trenutno dovoljno za sve, tako da ja predlazem da udarimo na tu gde smo se zezali juce pa kud puklo. Ili da vidimo kakve su aktivnosti okolo, tj ko upada ispada iz koje gajbe pa da procenimo po kolicini killova koje je taj neko imao dal vredi napadati. :D

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Lepo smo se zabavili a potrošili smo 4 C4 ukupno i to na neko jadnička u 2x2 garsonjeri, a onda je počelo rokanje sa špancima, kod airdropa gde smo prevladali brojčano, pa onda lucky susret u povratku sa respawna pa napucavanje sa krovnih prozora gde je mrhe izdominirao neke glave, u međuvremenu smo izubijali jadnog Pilgrima prvo kad je uzeo jedan airdrop a onda i u mrklom mraku kapiram da nam sutra 2 ili 3 ekipe ruše drveni toranj do temelja :D

 

Realno, kad nas ima 3+ ne oseća se da smo vune za pucanje :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

shh to ne pominjemo [:D]  Ja sam bio na reprizi tajronove laste sa 5og sprata, tad smo opet krknuli pilgrima koji se odnekud sam, go i gladan po mrklom mraku dokopeljao do gajbe, kapiram da se usrao ziv ja nisam imao silencer na m4 a bio mi je na cevi bukvalno :D da me sad juri po mapi svaki dan potpuno ga razumem :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Realno sve je to "tastes like chicken", sreća pa smo rokali prasiće ovih dana pa su šanse samo 50% da su vaša "pileća prsa" došla od (ozračenog) vuka ili medveda :D


Lik koga sam ubio u mraku je Pilgrim a to je isti onaj koji je gologuz iskrvario na airdropu negde u žbunju pa ga Tajron krvoslednik nije mogao naći tih kritičnih par sekundi [:D]

 

A scena sa erenom i linkbreakom na planini je bila komedija, ja i eren prolazimo sa suprotnih strana stene, čujemo se naravno, eren iskusno skače na kamen i taktički je već rešio situaciju da nije za njim malo trčao linkbreak, koji je zaostao i on okleva sekund i nešto misleći da ga je gusan sustigao, dok mu se ispiše nametag već sam ispucao 20 metaka, lik verovatno pizdi na linkbreaka jer on doleće par sekundi kasnije ko muva bez glave dok ja pokušavam da pokupim erenov gear, naravno zaboravio sam reload, link roštilja po pejzažu ja ne znam dal pre da reloadujem ili da jurim medkit na hotkeyjevima i onda se setim da imam sačmaru i jurim linkbreaka ko bubašvabu sa sprejom dok on pokušava da reloaduje panično, good times [:D]

  • Upvote (+1) 2

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Pa da se docara drama koliko je moguce recima! 

Ali recimo mrheov glas mi i sad odzvanja dok je uzalud trazio Taojrona kod airdropa, Shekk je i dalje za mene pobedio pricu, jer da ih on nije presreo kapiram da bi svi sedeli gologuzi u bazi i grickali boniztu, sav c4 bi bio izgubljen. :D

 

Jedni od onih you-had-to-be-there momenata.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

hahahahahahahah :D

 

dobro je procitati kolio se zagubis kad krene adrenalin da te roka xD

 

elem, kad je Tajron pojurio prvog golaca ja nisam imao pojma da je krenuo ka velikom rad gradu jer sam i ja video jednog golaca koji je krenuo ka nasem malom steku pa sam se ja zagubio jureci njega i ostavio tebe i Shekka da se gubite po kamenju. Zatim se desilo da smo pokusavali da nadjemo Tajrona koji je rekao "E vidim vas" da bi sekundu i po posle toga ta 2 lika zapucali ka njemu i na ts-u se culo "aAAAA!! evo ih!! ovdE!!!POMAZITEE!!"

 

Ja i dalje nisam imao blage veze gde/sta/ko/koga/u sta i opsta panika i rasulo na TSu xD, preskacem preko stene i vidim 3 lika u kevlaru kako trce ka mom pravcu, pa dvojica na kraju zastaju i tovare prvog(za koga se ispostavilo da je tajron), opsta pucnjava, ova dvojica se okrecu ka Shekku i Fenu i uopste ne kontaju da sam im ja sa boka

Shekk pada, ja rokam jednog koji je stao(Link*nesto*), Feno pada i ovaj poslednji dolazi do Tajronovog lesa, otvara i vidi onih 10+ c4, okrecem se ka njemu i tovarim ga(bio eren)

 

eeEEE onda je meni dogorelo, naime, imao sam pola inventara c4, moje, tajronovo i ono sto su imali ovi + sto je sad bilo 5 lesa sa punom opremom oko mene; ja tu pocinjem sa vikom "dolsteovdeodmasadaodmanemogudugodastojimpunsamsc4*brljbljahbrlj*", onda se setim da udahnem pa "aee bre dolaste 'vamo iz momenta odmasadaodma!" pri cemu se pojavljuje tajron, a par minuta posle i Feno. 2min posle smo bili u shteku i istovarivali sve ovo kad je Shekk skinuo prvo jednog a zatim i drugog spanca, pa smo preko TSa poceli da navijamo "iiIDEMOO SHEEEEKK!!!" :D

 

Onda smo se dogovorili da ostavimo c4, pa da krenemo u izvidjanje i pravimo sacekuse spancima. Kad smo dosli do njihove kuce, ja rek'o ae promenimo poziciju i da se nabijemo u stenje na drugoj uzvisici. Dodjemo do tamo, ja skontam jos jednu drugu visoku kucu sa druge strane te uzvisice, zumiram na tamo kad ono na vrhu eksplozija i 3 lika tamo!! Kazem ko jebe spance, ae idemo da sjebemo ove s' ledja kad provaljuju! Ka trcanju do tamo sam skontao omanje zivotinjsko carstvo i rekao ae malo okolo da nas ne smaraju zivotinje, al' dzabe sto sam ja to rekao kad je tajron namirisao krv i zaleteo se pravo ka ovima. Sva sreca imali prigusivace pa poklali zivotinje i krenuli lagano na gore stepenicama koje su digli raideri pljackasi. Kazem svima da ne ispustaju nikakav zvuk i lagano sunjanje do vrha, al' opet se zaboravim i pustim krvnika Tajrona prvog. Na pola puta kazem Fenu da ostane malo iza u slucaju da nas skontaju ili ako krene neko uz stepenice gore pa da ga saceka. E onda se zacuo tajron "ee, vidim jednog" sekunda i po kasnije se cuo headshot i "pu pobeze!". E onda je u mojoj glavi pukla lepo skrojena strategija gde mi sacekamo da oni sidju na sprat nize, mi preskocimo provaliju izmedju stepenica i kuce i dodjemo im sa ledja. Al' no dobro, nemaju ovi gde da beze, lako cemo. Pocinje puskaranje, rokamo se naizmenicno, niko ne pada, ali mi dobijamo uglavnom njih. Govorim fenu da dolazi ovamo gore na sta dobijam odgovor "Pao sam". Ja u fazonu "kako si pao? ko te skinuo? odakle??", a feno "ma ne, PAO sam, promasio stepenice". Ja naravno pocinjem da se smejem i kazem fenu da brzo dodje i pokupi svoju opremu, i nastavljam da se koncentrisem na ove na vrhu kuce. Skidamo dvojicu u leatheru i ostaje lik u kevlaru koji se zalece ka nama i preskace provaliju(tajron i ja reloadovali) ja ga skontao da nije preskocio i pomislio da je pao. Kazem tajronu ae brzo dole da pokupimo to pa da vidimo sta cemo. Tajron se zalece prvi niz stepenice gde ga 2 sprata nize docekuje lik sa sacmaricom za koga smo mislili da je pao. Tajron nekako preziveo pogodak i povlaci se nazad dok ja zadrzavam ovog lika. Stavljam prepreke da ga malo zadrzim jer je zveknuo i mene jednom sacmaricom. U tom trenutku cujem neke pucnje u daljini. Feno se javlja da dolazi, ali da nas je eren skontao i da je i njihova ekipa krenula a i ova dvojica se vracaju sto smo ih roknuli. Posle jos malo napucavanja sa likom na stepenicama ja ginem (imao 100HPa, full kevlar, verovatno je nesto sacme zavrsilo u mom mozgu T.T) i ostavljam samog tajrona. Spawnujem se na drugom kraju mape i znam da je za mene ta akcija zavrsena. Pa slusam sta tajron radi. Mislim da su ovde ponovo zveknuli Fena, al' nisam siguran. Skekk je sve vreme bio afk u kuci. Enivejz, sad su 3 ekipe na lokaciji i opste je rokanje. Od nase je ostao samo tajron. A onda se na tsu culo "pao sam". Eee jbga.. Nista, pitam kako ga je ubio ovaj lik kad su bile prepreke, a tajron "ma ne, pao sam...dole" xD

 

Onda smo odlucili da se regrupisemo gajbi, s' tim da je pao mrak pa su Feno i Sekk otisli da probaju da pokupe nesto ako je preostalo. Zveknuli onog lika u mrklom mraku i dosli gajbi. Ujutro su nas sacekali likovi ispred gajbe pa je ponovo pocelo prepucavanje. Sva sreca pa su pucali sa m4, a ne boltom, jer se u vise navrata cuo headshot zvuk na nasoj strani i psovka kad dobiju tajrona xD

 

fun times!

  • Upvote (+1) 2

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Evo bio je patch za durability.

Ovako: Imao sam P250 sa modovima, posle patcha to je bio pickaxe sa modovima. :D

Nisam mogao da nadjem repair bench nigde, te sam ga bacio na zemlju, interesantna cinjenica je da je sad taj pickaxe postao stone hatchet i to u perfect conditionu.

Reko dobro, stavicu ovo u storage, neko ce koristiti. Ali pazi kurca-u storidzu je pokvareni P250. :fp:

 

Kevlar nemam, imam statove na sebi. To sam resio tako sto sam obukao bilo koji gear, kevlar se vratio nije postao frak ili nesto slicno. :D

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ma koji wipe, ima da trčimo ko kineski botovi sa perfect condition kofama na glavi i metlama iz kojih ispaljujemo svinjsku mast koja se u kontaktu sa metom pretvara u živo pile [:D]


Kad dodaš holo sight na metlu pretvori se u equippable spike wall koji spawnuje medvede kad se postavi, medved aggruje tebe [:D]

  • Upvote (+1) 2

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Uuuu pa to je DO JAJA. Nema kill announce-a, nema /list-a, ako neko treba da se otpravi swiftly and with style DANAS JE TAJ DAN [:D]

 

Zarad mentalnog zdravlja ne proveravajte štek, otvoriš kutiju sa C4 a ono zečevi koji ti se razmile po gajbi i detoniraju se :D

  • Upvote (+1) 1

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

-So I haven't been home yet to play to see this for myself, but I am being told that the sun has shifted 90 degrees to where it is now setting in the previous north, and rising from the previous south. Anybody else confirm? Did I miss this change being discussed in relation to the changes to the sky?

 

 

Yes, Garry said somewhere they changed the island location. That's why.

 

Cisto da se ne zbunite negde u pola raida "E na sever, brzo!" "Ne tu, drugi sever!"

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

If you're on the dev branch and have restarted steam recently, you'll be asked to install EAC on run. 

EAC is a lightweight anti-cheat. To do it's job it needs elevated permissions (because any decent cheats run with elevated permissions).

We're working with the EAC guys to make this process as quick, smooth and painless as possible. The install should be pretty much instant. The EAC service should only run when the game is running. It should only consume less than 1mb of memory. It shouldn't consume any CPU at all.

So please use this thread to describe any problems or fears you have with this process, so we can battle them better when this all goes live.

Please note: We're only testing out the install procedure at the moment. EAC isn't actually doing anything yet. It isn't required to play the game yet, we have no kind of enforcement.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...