Jump to content

Recommended Posts

Ok, nasa je urnisana. Niceg nije bilo tu vredno doduse. Mrheova je razvaljena tamo gde su kutije.

1: Iskreno ono ne moze da se nadje ne lako, nego uopste. Ako postoji neki supak na onom Rust ostrvu-onda je to mrheova lokacija za bazu.

Smrda Mat nas je garant pratio u steltu/leteo, ili sta god da koristi da locira nekoga.

2:Unisteno je samo ono sto sto ima lut. Ostalo nije. Kako koji kurac znas gde je sta?

 

Admin je iskoristio svoje abilitije...ne moze niko da me ubedi da nije.

Sto ne znaci da ce proci nekaznjeno. Usracu se od farma, ali krenucemo ka njemu sa punim bekpekovima c4a.

Srusicu server makar me to kostalo zdravlja. Eno ga i Nigmajka uci burazera da farma dok je on na putu :D

 

 

Neka vide koliko rur ne prasta!


I bez price sa bilo kim, to im je slatkis sada. Dakle cutite i pjur srBski u chatu :D

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Si ti lud? Ti 20 minuta farmaš jedan C4 on može da ga spawnuje ako baš hoće da se potrudi da nešto izgleda legit - a realno samo je radio remove a njegov dečko je išao da pokupi loot, lupi hateful komentar negde i idemo dalje, njegov server njegov power trip ko ga jebe

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Vidi ostalo je nama dole i par pistolja, meni kevlar nedirnut, hrana, prek o2k wooda, minucija, packovi...navodno su upali i ocistili vredno, dakle nema mastsa, met delova (koje sam rekao da bolje unistimo realno, sad svako moze da gradi zamak :)). Kako hocete, ja bih zapalio negde u tri lepe, nafarmao za c4 i zalepio mu na bubreg. Mogu da kazem da je koristio admin abilitije zato sto mi se zaista cini da ono niko ne moze da nadje/vidi. Brate ja sam isao tamo 2-3 puta i ne znam gde je. Ne mora da znaci da jeste,ne mogu da tvrdim 100% da jeste ali meni se cini da jeste. Nasa protiv njegove, prazna prica...

Generalno ovo smo trazili-da sa level Sims predjemo na military packed shootup. Da odemo dalje i opet za dva dana nafarmamo za sjajnu gajbu i sta? Da ubijamo medvede i kokosh? :)

 

Imamo sve BPove naucene, gear i gajbu mozemo do popodne da sklepamo, ostalo sve guramo u zadatim oblicima u c4.

Opet-kako hocete, ali ja bih to nastavio.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Vidi ostalo je nama dole i par pistolja, meni kevlar nedirnut, hrana, prek o2k wooda, minucija, packovi...navodno su upali i ocistili vredno, dakle nema mastsa, met delova (koje sam rekao da bolje unistimo realno, sad svako moze da gradi zamak :)). Kako hocete, ja bih zapalio negde u tri lepe, nafarmao za c4 i zalepio mu na bubreg. Mogu da kazem da je koristio admin abilitije zato sto mi se zaista cini da ono niko ne moze da nadje/vidi. Brate ja sam isao tamo 2-3 puta i ne znam gde je. Ne mora da znaci da jeste,ne mogu da tvrdim 100% da jeste ali meni se cini da jeste. Nasa protiv njegove, prazna prica...

Generalno ovo smo trazili-da sa level Sims predjemo na military packed shootup. Da odemo dalje i opet za dva dana nafarmamo za sjajnu gajbu i sta? Da ubijamo medvede i kokosh? :)

 

Imamo sve BPove naucene, gear i gajbu mozemo do popodne da sklepamo, ostalo sve guramo u zadatim oblicima u c4.

Opet-kako hocete, ali ja bih to nastavio.

 

Pa sa kim da se napucavamo? Dejv je budala, ostale ekipe su Matty, koji je leteći nevidljivi govnar i ko još ? Zato nas je i roknuo da mu se ne useremo u prćiju, jebeš takvo igranje ako će svako veče kompleksaš da ti obriše gajbu, kevlar i oružje jer si mu dirao dečka u toku dana

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Imamo svega sem matsa. I m4 i ammo i kevlar. Jedino sto moramo da uradimo je da se preselimo, napravmio kolibicu (nista veliko, samo da ima 4 storidza, posto je ovo one way ticket).

Sjurimo se po materijale/topimo/pravimo/kad padne mrak krenemo i sjebemo govno. Neka on posle bude admin sa dejvom, boli nas pisha. Evo ja cu i mic da kupim iskljucivo za tu akciju. Merhe da pravi video i okacicemo na svaku temu gde on postoji. Nek se zna da se na tom serveru igra uz pomoc admina, kad svi spavaju.

Idemo da sprcamo, otresemo kitu i trazimo drugi server. kapiram da ako nije koristio admin abuse, kad mu srusimo sneska (citaj bazu) garantovano hoce, a tu nema igranja. 

 

Mrhe je pristao, Nigmajka uci brata da igra mesto njega dok se ne vrati.

Treba nam jos ljudi cisto da ubrzamo stvar i kad krene okrsaj, naravno da nas pokrivaju. Ako u toku prepucavanja krene da sponuje sranja bice na videu i znace se. 

 

 

Nista ne moramo da radimo razume se, al steta bi bilo da ovako spremni samo odemo. :)

 

 

Hoces ovo do kraja svog igrackog zivota u Rustu da ubijas Shekk :tf:

Chicken.jpg

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Svaku noc, kad je kod nas mrak, ta ekipa u kojoj je Alice, Matty, Sendwithc i ko sve, znaci onaj nuklearni znak *svi su oni neki klan* krene sa tim izivljavanjem po mapi a posle prodaju price kako su ih hackovali kinezi. To sam ja znao jos u nedelju kad je bio onaj patch manji. Svako jutro kad se pojavi i kad krenu ovi da kukaju da ih je neko raidovao on kaze kinezi. Koliko je bezobrazan ima i slika njegovog ineventara gde ima brdo C4, tipa pola inventara. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ako igra...Budimo fer ne znamo dal zaista to radi. Ja mislim da radi, ali ne mogu da tvrdim, stoga necu da ga tovarim da je to radio. Mrhe je recimo imao propust (jebes ga bili smo umorni)

 nije stavio pillar oko gajbe te su uspeli oni da stave svoj+stepenice do vrha.


Svaku noc, kad je kod nas mrak, ta ekipa u kojoj je Alice, Matty, Sendwithc i ko sve, znaci onaj nuklearni znak *svi su oni neki klan* krene sa tim izivljavanjem po mapi a posle prodaju price kako su ih hackovali kinezi. To sam ja znao jos u nedelju kad je bio onaj patch manji. Svako jutro kad se pojavi i kad krenu ovi da kukaju da ih je neko raidovao on kaze kinezi. Koliko je bezobrazan ima i slika njegovog ineventara gde ima brdo C4, tipa pola inventara. 

Pa bilo je koreanaca, mrhe i ja smo ih videli, i cenim da jesu hakovali.


Chatlog, mat mi poslao

 

02:17 - [sFIP] xDave: i know

02:17 - [sFIP] xDave: got some here they will raid them too
02:17 - [sFIP] xDave: we got 25 c4
02:17 - [sFIP] xDave: hope it enough :)
02:17 - ☢Matty☢: hehe
02:24 - ☢Matty☢: they are all gone
02:24 - [sFIP] xDave: i know :)
02:24 - [sFIP] xDave: we are going now :D
02:24 - ☢Matty☢: you and who?
02:26 - [sFIP] xDave: Kornotic
 

 

"☢Matty☢: i can show you the control panel

☢Matty☢: we all went off at that time
☢Matty☢: you saw me in chat saying good night all
 

"

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Matty jeste otisao pre mene off, ja sam ostao jos jedno 30ak min posle toga online, cak sam razmisljao da ostavim komp ukljucen sa rustom, pa nek se tripuju

Reci cu Mattyju da skloni dodatna prava od njegovih drugara, neki likovi mogu da koriste neke admin tool-ove sto mu dodje kao admin bashing...

 

napravicu ja opet sakrivenu kucu, nije to problem, ali ako je otrkiju odmah sledeci put bice caozdravo drkajte ga klinici negde drugde

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Kolko sam ja poludeo tek sad citam ovu stranu s' vrha.

Ne znam gde je levo...:D

 

Al ako uzmemo da je Mat iskren (jebi ga, nek bude da jeste), ikorenicemo Dejva i Kornija sa ostrva.

Ako nije, sta da radis.

 

Zna i on da se serveri vrlo lako derankuju, niko ne voli admina koji je govnar. I ako se procuje da on jeste (a procuce se zahvaljujuci nama) njemu to ne ide u korist.

Vidite da se cima da dovuce ljude, deli rivordove kad neko didje/dovede nekoga.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ovde vidite kako ce izgledati voda u sledecem patchu. Isto tako primeticete da ajtemi (oruzja, tools, gear...)imaju usage, te ce biti i repaira. A i sad se zovu Perfect/Damaged Pickaxe-recimo.

Najavljena je i mehanika plivanja, sto implicira da ce uskoro i world biti prosiren/promenjen. U suprotnom bi blivali oko Rust ISlanda, a koga realno boli pisha za to.

E3wq8iI.jpg

Ovo moje je inace na manje vise najlosijoj rezoluciji.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...