Jump to content

Recommended Posts

lolz

gotovo, vidam ja da gasimo server xD

 

btw, gz za 9mm bp o/

enywhooo, izgleda da mi je riknulo napajanje....taman 2 meseca po isteku garancije...ja mislio chiefteck dobar izbor kad ono .i.

probacu da se igram za jedno po' sata, mada mi zdiba soba na procurele kondenzatore :/

 

edit: trebalo bi da editujem video snimke od sinoc...taman krenemo, ubijemo dvojicu, mars nazad u bazu da istovarimo loot...krenemo opet, ista situacija xD

posle se svi zakljucali po kucama i nece da se igraju sa nama :}

 

edit2: nije napajanje, nego je monitor :(...konacno cu imati razlog da zamenim Ol' Reliable 940n

Edited by mrHe

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Podeli nekako ljudima kodove za sobe po spratovima. Ja cu uci da sklepam oruzja za svaki dzep, posto nas ima.

Svakako ih stedite (zarad metala naravno, koji nam treba za gajbu). Prvi koji dobije BP za metal stairs je car!

 

Heads up, da se mrhe ne smara sa tim opet:

-Ne lozite vatru na gornjim spratovima

-Pravite bed ne sleeping bag

-Solo nosite cloth+9mm gun+bow/handmade shotgun (mada taj zvuk dize mrtve...pazite se)

-Zajedno nosimo leather+p250 ili iznad+med kit+granate

-Prva 2 sata ste imuni na PVP (ako ne udarite drugog ili necija vrata)

-Proverite market /ehelp

 

Ostalo ingame

 

Ono sto sam danas naucio je da ne mora paste non stop, reconnect dugme lepo radi na oficijalnom klijentu.

Kad pravite pun kurac necega (gunpowder recimo) ne klikcite primer 700 puta, dovoljno je 100, pa kad zavrsi samo kliknite da pravi, ostaje upamcen iznos. To recimo nisam znao.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Door Keeper ti je MrHe tj. Greedr kod njega su kodovi :D

 

Elem, imao sam dobar run, raspala se ona gajba kod Zombie Field-a, puna stvari, 2 komada Leather oklopa, 6 granata, 2 pipa, 2 revolvera, 2 9mm i jedan p250 plus svasta nesto. Pao jos jedan bp za Rad pantalone, kome to fali ima u onoj kutiji. Preterali smo sa MF pa sam istopio pola kutije u LQM ... onda skoro napunio ponovo tu kutiju :(. Treba da batalimo da pravimo Leather za prodaju od svog Cloth-a koji nam padne, valjda prvo napraviti svo gorivo od one masti sto imamo, ratio je 1 Cloth/2 Animal Fat sto znaci da nece trebati mnogo Cloth-a za to. Zivim sa prasad na gajbi, ostatak runa sam proveo sredjujuci gde sta ide, jebem vas u usta neuredna :D j/k

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne znam, ali gde god da odemo svakako idemo svi. Sad cu da se ufuram vamo da vidim na sta lici. On je imao dosta ljudi na piratskom videcemo kolko ce ih biti ovde.

EDIT:

Players online: Fenodrim :P

 

EDIT2:

Idemo Nigmajka i ja online ako bude ljudi ad nafarmamo malo resorsa.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ma pedestrian je pederas, server mu sluzi samo da uzima pare sa jako malo zelje za dobrim modovanjem i odrzavanjem istog. Takav sam makar ja utisak stekao do sada.

 

Ako se ovaj server na kom smo ne popuni u narednih par dana, svakako moramo da predjemo negde, vi kad stignete ceprkajte po listi modovanih servera malo :)

Link to comment
Share on other sites

Nigmajka i ja smo ovde net.connect 88.150.159.144:28215

Mislim da nije modovan server, ali ima 30+ ljudi i vec u startu je raspali Rus raspalio po nama. Bice, razume se, jeban. :)

 

Ae dolazite! Lokacija je opet ista, stim sto je Rus u livadi ispod nase gajbe na Met Mountu. mi smo sada u valleyu tik uz stenu. Selicemo se gore gde smo i bili.

 

Ponesite sok i kobas'ce bice pucanja na sve strane!

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...