Jump to content

Transferi 2014


zaratustrijan

Recommended Posts

mudro ga je prodao nekonkurentima za titulu..

 

a jos utd tek treba da igra sa sitijem i arsenalom..sigurno je portugalsko govno sve to izmerilo..

 

lep transfer za mutd u borbi za ls..jedini gubitnik svega ovoga je Januzaj, jer nece moci da igra u istom timu u istom trenutku kad i Mata..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Pa Mata je kickovan jer su dovukli Matića, ne mogu njih dvojica na terenu zajedno, realno :D

Wat? Na koji fazon oni smetaju jedan drugom?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Pul nije konkurent Celziju :tf:

 

Celzi je ovim potezom po meni prosao vrh, pustili Matu za 45m, a doveo Salaha na njegovo mesto za skoro 3x manje para.

 

edit: Ista prica se vodila oko Viliana sa Totenhemom, pa eto on pernja u Celziju, ali mislim da ce Salah nece naigrati na Stamfordu :)

Edited by agrsv
Link to comment
Share on other sites

Pun mi je kurac Čelzija i ove politike "držaćemo igrače na klupi da ne bi pojačali druge, jer imamo pare"... Dabogda nikad ne izašao na teren, govno egipatsko! Matu dali Unitedu jer nema šanse da osvoji išta, a Sitiju, Arsenalu ili Pulu ga ne bi dali ni za 100 miliona...

 

Edit: Bekovi, Rodžerse, bekovi!

 

Edit 2: "Egipatski Mesi" dupe moje, daboda postao "egipatski Perica Ognjenović"!

Edited by milanche
  • Downvote (-1) 1

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

vec vidim salaha u startnoj protiv liverpula, i ponizavanje SISOKA/FLANAGANA koga god : ))))

danas citam vengera sto kuka kako nije fer sto je celzi pustio matu junajtedu, jer celzi ne igra do kraja sa utd-om, a arsenal igra : ))))
 


BREAKING - Arsenal have reportedly agreed a fee with Schalke for Julian Draxler. (Tuttomercatoweb)


sumnjam nesto u ovo pogotvo sto je Venger ono izjavio, ali ajd da postavim

tutomerka.. sta?

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Pun mi je kurac Čelzija i ove politike "držaćemo igrače na klupi da ne bi pojačali druge, jer imamo pare"... Dabogda nikad ne izašao na teren, govno egipatsko! Matu dali Unitedu jer nema šanse da osvoji išta, a Sitiju, Arsenalu ili Pulu ga ne bi dali ni za 100 miliona...

 

Edit: Bekovi, Rodžerse, bekovi!

 

Edit 2: "Egipatski Mesi" dupe moje, daboda postao "egipatski Perica Ognjenović"!

egipatsko govno jer je odlučio da ide u bolji klub, živi u neuporedivo lepšem i zanimljivijem gradu (jer Liverpul je najgora rupa na planeti) i prima više para? Pa svako bi napravio potez koji je uradio Salah

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

pa neće igrati, ali će klub napustiti za godinu dana, a na svakom sledećem mestu će dobijati nešto manju platu nego u Čelziju (npr Kežmanov primer koji se posle Čelzija svugde šlepao, ali je održavao kintu)

  • Upvote (+1) 2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Istripovao sam da je i Matic cist M, svakako se nagomilalo brdo ljudi na M poziciji, ne bi me cudilo da jos neko od M dobije ispisnicu. Sad gledam nesto skupinu koju ima Celzi, fazon svako moze da zavuce gol :o

lol, eto

Pa Matic je CM i DM, a Mata je iskljucivo AM koji ordinira iza spiceva posto ga odbrana ne interesuje. Ono sto je Mata igrao u Celsiju najvise me podsecalo na Snajdera iz Interovih dana, s tim sto Vesli moze da igra cistog central midfieldera, a Mata nema to u svom arsenalu, moze jos da igra samo popularnog SS :D

U Valensiji je u pocetku igrao po krilu, ali je realno spor ko kurac pa su ga gurnuli u sredinu :)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ljudi kakav Salah bre..pa jel se secate Mohameda Zidana..kakav je to tek talenat bio..a nista realno nije uradio..

 

Pravi, regularni arapin, ne ovi naturalizovani, nikad ne moze da bude vrhunski fudbaler..Mido nesto malo jednu sezonu i to ti je to..

 

siguran sam da je Murinjo imao u vidu te utakmice sa sitijem i arsenalom koje utd tek treba da odigra, ali kad igras bedno, bedno ce ti se i vratiti..bar se nadam da ce biti tako..

 

Za drakslera bas bas sumnjam, osim ako nije dogovor za leto..pa Salke se bori za LS u nemackoj i igraju 1/8 f protiv Reala. tu mali da zvekne neki gol i da mu se poveca cena za 4-5m

Link to comment
Share on other sites

@GibanicA: Ima tu nešto, ako su ti Egipćani isto što i ovi naši cigani, onda si sigurno u pravu. Sećam se kad sam bio klinac, obično u nekom proseku ti cigančići budi za nijansu brži, jači ili agilniji od nas negde do 15, 16, najkasnije  17. godine, ali onda naglo oslabe, uspore, ugoje se i ne budu ni za kurac...

 

Oh, well

 

2aj40oi.jpg
 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

 keža se makar naigrao u holandiji, a ovaj dečko ima 21 godinu, i odabrao je taj put za nešto više para (ne znam detalje, ali mu sigurno nisu ponudili duplo više)

 

 ovako, posle 2-3 sezone u pulu, ako je stvarno to što za njega pričaju, mogao bi da se uspostavi kao ozbiljan igrač, i da posle bira top klubove. ovako, sa 27 će završiti u qpr-u sa ostalim šoderom

 

pul mu je ponudio 10 miliona, čelzi dodao 2 milion i pokupio ga, tako da nije ni bilo mnogo više :)

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...