Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ne znam da li mogu da se vide ti konzumablsi ako nemaš brod za koji hoćeš da proveriš.

 

Kod premiuma višeg tiera može svašta da bude, ali generalno za regularne brodove:

Hydro imaju krstarice, od t4-5 pa naviše.

AA fire imaju krstarice od t5 naviše  i valjda US dd od t8 pa preko.

Radar imaju svi kruzeri visokog tiera sem Japanaca valjda.

Rapair imaju svi battleshipovi i krstarice t9-10 (sem britanskih, oni to dobiju ranije)

Torpedo reload je nova stvar i to valjda imaju samo japanci i to na ovoj gunboat grani.

Spoteri i katapult lovci su šareno. Generalno su prvi na BB-ima , a drugi na krstaricama, ali nije isključivo, Imaš Ruse koji mogu da nose spotera, a ima čini mi se i BBa koji mogu da ponesu lovce.

 

Za diviziju me iscimaj kad me vidiš online. :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Tako nesto sami skapirao za consumables, nego rekoh da ne pise negde. NEgo sam se pre neki dan iznenadio kad sam video da na onom premium tier 5 BB sto su svi dobili, Arkansas B moze da ide neki equipment koji nisam do sada uopste video da ide na druge BB, nesto za bolji reload primarnih i sekundarnih topova, al kosta 3 milke :D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

kad smo dobijali ove japanske destroyere dobili smo i kamuflazu...mislio sam da je stalna, al danas je uklonili pederi:(

ovo za skillove kapetana destroyera pitam zbog akizukija recimo, koji vec ima preko 20k hp, vise nego neki tier X...ali mu je zato range relativno mali, oko 10km...pa bih njegovom kapetanu stavio cetvrti skill ovaj za range, a kapetanu kagera ovaj za +400 hp, sta mislite?

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa sve zavisi kako igraš koji brod. Ja uglavnom pre stavljam skill za povećavanje HP-a, pošto mi kod razarača retko fali domet. Mada ima tu specijalnih slučajeva, kao npr. ako imaš dovoljno iskusnog kapetana i onaj peti skill za kamuflažu, pa sa povećanim dometom možeš da gađaš neprijatelja, a da i dalje nisi u dometu za detekciju.

Ali to moraš da proučiš kod kojih razarača je uopšte moguće.

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Pa to što Dandy kaže. Kod torpedista je zgodno uzeti HP, ja recimo imam i na kamikazi i na šimi. Domet topova im nije primaran, a extra helt nekad spasi glavu ako te snime. Izdrži bar koju granatu više.

A opet, za topovnajče zavisi šta voziš, prostudiraj statove pa vidi šta ti je potrebnije.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

E jbga, ja vec krenuo Engleze da pikam:). A japance vec igram dve DD linije, BB i CV liniju, ne moram bas sve njih:).

Btw, zao mi da prodam ove tier 6 i 7 japanske DD, al moracu posto nemam slotova:(

Jos jedno pitanje...sta da stavim na onaj cetvrti slot od opreme na Kagera dok je ovaj popust...za concealment, target acquisition ili steering gears?

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...