Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

On 11/2/2016 at 0:02 AM, Dreadnought said:

Friška tura ARP misija. Kome trebaju šareni japanski brodovi - pravac na grind.

jel to ovo, nista mi nije jasno, samo mi se pojavio brod i kapetan danas kad sam ispunio misiju, ali ne mogu uopste da ga selektujem, a evo sad ga vise nema posle nekog vremena?

2yw61bq.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zavisi. Ja to uglavnom uzimam za krstarice.

Bojni brodovi, čak i sa tim skill-om, teško mogu da skrenu na vreme da izbegnu ta torpeda od momenta kada ih primetiš.
Uglavnom za njih stavim skill za dodatno punjenje consumable-a. Još jedna popravka ume mnogo da znači.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Hmm, ja sam izgleda izlapeo ili forum guta postove:). Elem, jos jedno pitanje. Za ranked bitke sam igrao sa tier 6 mutsukijem, a sad skoro uzeh fusa i bajerna, a mutsukija sam prodao za hatsuharua...i kad sad hocu da pokrenem ranked battles trazi mi tier 8 brod...zasto sad odjednom kad sam stigao tek do 15 levela sa tier 6, glupo je? koliko juce sam mogao da igram tier 6, sad mi kaze da uzmem osmicu

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

evo opet mi je progutao post kad sam kliknuo reply, wtf? elem, pa to je i meni cudno da me odmah prebaci na tier 8, a tek sam krenuo da igram ranked i imam samo jedan tier 7 brod...nego kako bese keyboard shortcut da se zaglavi skretanje na jednu stranu, bilo je u beti, ovde ne vidim na spisku...i da, ovo sam hteo da okacim, malo mi je glupa ta mehanika i dmg saturation

definitivno je forum prolupao, ne moze da se postuje ako je youtube link u postu

https://www.youtube.com/watch?v=ivoLBGQR230

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pokusavam da se u ovom trenutku setim kada sam poslednji put upalio brodice :)

Vidim da se svasta nesto promenilo u igri od tad (dodato nekoliko nacija), mozda bih mogao ovih dana, kad nadjem malo vremena da probam sve to malo ponovo :)

Moze li neki info o (za mene) novim nacijama (zanimaju me realno Svabe) :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Tasteri za setovanje skretanja su Q i E.

Pa ne znam kada si igrao poslednji put i koje sve nacije su ti nove?
Nemci su dobri. Od battleship-ova im je jedino tier IV malo smrduckav, ostali su ok. Krstarice su pristojne.

Britanske krstarice su isto nove. One su dosta drugačije od drugih i imaju neke specifičnosti. Za početak, nemaju HE municiju, već samo AP, ali im je AP dobar. Imaju dimnu zavesu i mogućnost popravke, kao kod borbenih brodova. Takođe, mogu da lansiraju torpeda pojedinačno, mada ja još nisam naučio kako to da iskoristim.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Pored ovog pitanja moram jos jedno lepo primeceno zapazanje da navedem :D

Nervira me u brodovima sto ne mozes da prodas modul koji zamenis na brodu kao u tenkovima i sto su moduli skupi, tj odnos cene tenk-modul je veci nego brod-modul ako me razumete:)...tako kad se uzmu ove dve stvari u racun ispada da ti treba vise kredita nego u tenkovima

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kod strafe-a je samo bitno da lovci ne budu već u onom krugu za strafe, kada izdaš naredbu. Ako su preblizu krugu ili u njemu, onda će prvo da naprave zaokret da bi se malo udaljili, pa će tek onda da izvrše rešenje, a tada je već uglavnom kasno.

Apsolutno je nebitno sa koliko XP-a si dobio kontejner. To povećanje je samo da bi se više potrudio za sledeći u toku tog dana.

Kod brodova je sve generalno skuplje nego kod tenkova, ali se više i zarađuje.

Edited by Dandy

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Dule, za ranked još nije finalizovano i menjaju od sezone do sezone.

T6 se igra do ranka 16  (u prethodnoj sezoni je u tom bracketu išao i T5 i T6)

Kad dohvatiš rank 15 prima samo T8 brodove (u prethodnoj sezoni je ovde recimo išao T6 i T7)

Kad se dohvati rank 1, tu si siguran. Rank je irrevocable i može da se igra ranked for funz ali samo sa T10. Zato se pojavljuju one misije za T10 ranked. I ako dohvatiš rank1 onda dobiješ zastavicu i Flinta u amanet na kraju sezone.

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sta im sad ovo znaci sa novom granom japanskih razaraca...ja sad imam hatsuharua, ali imam jos do tier 8 da grindam...kako ce funkcionisati kad ubace ovo, jel idem onda na ovu podgranu dalje grind ili sta...ako treba ponovo da grindam main granu do 8 tiera nek se nose

http://worldofwarships.eu/en/news/common/sub-branch-japanese-destroyers/

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Još se nisu oglasili oko toga. Najavljeno je da će sve biti kompenzovano na neki način, ali nisu precizirali kako. Bune se ljudi na forumu i oko perma kamuflaža za fubukija, oće refund i tako to. Još se čeka kako će to da ispadne.

Ja sam potrošio sav free xp da se otarasim kagera na vreme, za svaki slučaj.  :)

... ukusi su razlichiti... reche djavo i sede u trnje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...