Jump to content

DC Universe


Recommended Posts

Hteo bih da vidim komentare za igru, ako ime nekoga ko igra?

Evo da sumiram par stvari koje se meni svidja i obrnuto:

 

Pros:

  • Customizacija u potpunosti, ovaj deo mi je nekako najbolji oko celog DCUO, prakticno mozes da napravis lika kakvog god hoces, obojis armor stavis jedan style i slicno. Svidja mi se sto je tako, obicno za bojenje geara i slicno kosta $ u drugim igrama.
  • Fast paced combat, veoma je fast paced i ima poprilicno dobrih taktika
  • PvP je odlican igra tesko da moze da dosadi na max levelu 
  • Letenje, Super spid i akrobacije? Ko moze da odoli?
  • Odlicno uradjeni plastovi, jedna od mnogih stvari koje sam cekao u MMO'vima
  • Skillov tree odlican, mozes da budes koji god oces role bilo koju moc da izaberes

Cons:

  • Previse limitirana igra za f2p, ne mozes da imas vise od 1.5k cash, nemas mogucnost da koristis pojedine Costim iteme, jedan pvp dnevno pocevsi od 1v1 do 8v8, slicno kao SWTOR samo jos vece restrikcije.
  • League je prilicno lose uradjen, bilo bi super da ima recimo neka fora sa kontribucijom clanova tako da svi mogu da doprinesu guildu iliti League da bi bio bolji.
  • Mnogo DLC koji te ogranicavaju na certain gear i slicno, npr potrebno je DLC da bi preuredio sopstvenu bazu, za pojedine moci, cak I za pojedini gear.

Sve u svemu I nije toliko losa igra, stim sto je mnogo limitirana, imam osecaj da bi bila popularnija da je manje limited, + eventi su uglavno za membere koji su vec uplatili.

Bilo kako bilo, hteo bih da cujem vase komentare, takodje ako je neko raspolozen za malo Duo akcije i PvP moze da mi se javi. Cak i oni koji tek pocinju. Hteo bih da zamolim ako je neko zainteresovan da mi nabavi PaySafe card sa 5-10-20 eura, platio bih u dinarima ili navedete igru koju igrate i ja vam tu nabavim gold iliti koji god da je currency.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam probao kada su je pustili da je free 2 play, dobpala mi se customizacija, to je zaista bilo na kul nivou, slično kao City of Heroes a valjda je i ista ekipa radila tako da ima smisla.

 

Međutim, suviše je lagovalo i suviše si bio ograničen u f2p modelu tako da nisam nešto baš bio oduševljen na duže staze, tako da sam relativno brzo batalio.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...