Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Trebalo bi ovaj sledeci patch da ih vrati malo u zivot, tj da vrati zombije nazad u igru. :D
Usrali su i taj loot, malo vise ima cimanja oko istog, tako da onaj osecaj da nam bude zao da umremo kada skupimo neki loot, je sada jos veci :D
Ali da ima dozu realizma ima i to prevelikog za video igru, sada me tera da skupljam raznorazne iteme po mapi koje nisam do sada skupljao, kao sto su antibiotici, vitamini i slicno.

A ovi sto hakuju, budu provaljeni, sta vise ban koji dobiju prenosi se i na ArmA serijal igara

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Trebalo bi ovaj sledeci patch da ih vrati malo u zivot, tj da vrati zombije nazad u igru. :D
Usrali su i taj loot, malo vise ima cimanja oko istog, tako da onaj osecaj da nam bude zao da umremo kada skupimo neki loot, je sada jos veci :D
Ali da ima dozu realizma ima i to prevelikog za video igru, sada me tera da skupljam raznorazne iteme po mapi koje nisam do sada skupljao, kao sto su antibiotici, vitamini i slicno.

A ovi sto hakuju, budu provaljeni, sta vise ban koji dobiju prenosi se i na ArmA serijal igara

Pa da, samo je pitanje da li je prekasno ... H1 kada se pojavi (kad god) će biti free 2 play, dosta ljudi je prešlo na ARK ... ovi su se zezali misleći da su carevi i ono prc - nije tako.

Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zbog cega al prosto volim igricu i dalje se nadam da ce da srede taj fps a ostalo ce vec uraditi,  mogu da zamalterisu zidove da sise ne prolaze i oltar, i zatvor kod vybora, i sta sve vec nisu provalili ljudi... 
Najbitnije da fps bude veci od 25 i konstantan, to kad urade meni dosta...

a za h1 pa to mi je previse neozbiljno u odnosu na dayz :)

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zbog cega al prosto volim igricu i dalje se nadam da ce da srede taj fps a ostalo ce vec uraditi,  mogu da zamalterisu zidove da sise ne prolaze i oltar, i zatvor kod vybora, i sta sve vec nisu provalili ljudi... 
Najbitnije da fps bude veci od 25 i konstantan, to kad urade meni dosta...

a za h1 pa to mi je previse neozbiljno u odnosu na dayz :)

Pa dobro, to je kul, leži ti igra i tu nema priče. Fora je što oni ipak ne mogu da baziraju biznis model na "hardcore" igračima poput tebe. Treba tu još "mesa".

Link to comment
Share on other sites

Ja se samo nadam da ce odjednom da izbace to ono nesto, tu neku varnicu koja ce da im vrati igru kao sa pocetka. Dosta kasne, sav taj krafting sistem koji obecavaju, jednostavno kasni mnogo, Arma 3 sve to ima kroz razne modove, a da ne spominjem da bolje radi od DayZ: SA.

  • Upvote (+1) 1

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...