Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

Ako si u Chernu neces sigurno trcati ko lud kurac sa 10fpsa po gradu, nego ces se kampati po kucama itd ko sto svi rade.Meni je oko 25-30 u chernu sa mojom "optimizacijom".
Ako si na NWA/Mishkino imaces 30+ sigurno fps sto je dovoljno za sve.
Ako si u Zelenogorsku, Severogradu ili cini mi se stari novi sobor i ima jos par mesta gde je ocajan fps, u zelenogorsku je gore nego u chernu to znam.
Ako si u selima imaces vise od 25 da ga jebem sto je dovoljno za ubit` coveka :D

Nas ima preko 15tak tako da nam nije dosadna igrica, obicno nas igra u isto vreme 5-6 sto bude veoma zanimljivo, frka trka i ostalo :) 
Al obicno 2-3 coveka snajperisu po kranovima, zgradama a mi ostali trcimo sa 25 fps i pucamo iz automatskih :) 

Link to comment
Share on other sites

Stavis sceneComplexity 50k ili 150k biraj sam, a default je 500k onaj sto te snajpa sa wincesterom sa apartmana neces videti al sa hunting scopom hoces, objekte stavis na high-very high da vidis lepo coveka a ne ko tackicu ili tako nesto, evo sad su u cernu ovi ubili 5 lika sto full sto bambija, ja sam na tom serveru danas prosao Dichinu ubio jednog, uzeo kamion u vyboru dok sam lutovo oko kamiona lik pokusao da udje ubio i njega, treci me pucao sa ledja dok sam vozio kamion, prevrnuo se u kamenki i tako te spike :) Iako igramo bas cesto pvp u chernu ja vise volim kretnju trcanje i to...

Link to comment
Share on other sites

Sto bi drugar rekao bolje da se zove BugZ igrica :) 
Inace dve zanimljive pricice sto su nam se desilo, tj jedna je onako ekipno druga je samo jednom liku iz "ekipe"....
Trci nas 7-8 zajedno i svi smo na TS-u i sad to sve prevazilazi bilo kakav vid ozbiljnog igranja i cujes jednog lika e ljudi cuo sam kamion, i mi svi kao ma da jedino si ti cuo, i on kao ne ne ozb, pratite me i mi smo njega pratili bar 10tak minuta i niko nista ne cuje samo on cuje, da bi na kraju rekao " E ljudi sry nije to bio kamion nego ventilator  u mom kucistu"... mi smo popadali...

A druga, drugar ubije lika u kamionu za vozacevim mestom i nece telo da propadne(ispadne) a on ne moze da sedne da pobegne, i kao aj da proba na suvozacevo pa onda na vozacevo, i kad je seo, ovaj lik se osvesti, upali kamion i odveze drugara kod svog nekog lika  koji ga je instant ubio :) 

Link to comment
Share on other sites

Mi smo imali slucaj da u isto vreme uletimo u Firestation na NWA sa delom druge grupe, mi na jedna oni na druga vrata, i niko ne puca :D
Ja vidim nepoznat lik, i preko TS-a jelte, krenem da opisujem lika kako izgleda, vidim svi cute, niko ne potvrdjuje taj identitet i ja metak u glavu :D vidim niko od nasih nije umro, posle toga nastade neki gadan fajt, naravno standardna borba od preko 1h borbe :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izbace patch svakih 5 meseci i to izgleda ovako nekako. Inache patch pre ovoga je bio pre nekih 3,4 meseca i bio je tezak 4.8mb

DLlnH1Z.png

Izgleda je doslo vreme da se obrise igra. Ovo je smesno majke mi moje.Mislio sam da je Arma3 promasena investicija ali je sad ipak Dayz na prvom mestu

Edited by cyBhoneR

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je mislio zbog FPS-a...
Ja stvarno mrzim i armu i dayz i bohemiju i dean hall-a i sve to jer tako dobre igre tako losa optimizacija, dayz sam prestao igrati jedno 5-6 dana :D jer cekam 0,59 u live-u pa da krenem ponovo trcati, istrazivati, pokusati kampovati na vehicles, ovi sa ts-a igraju i dalje pvp u chernu mene mnogo smorilo bole me oci od gledanja u 20fpsa :D

Link to comment
Share on other sites

Verovatno je mislio zbog FPS-a...
Ja stvarno mrzim i armu i dayz i bohemiju i dean hall-a i sve to jer tako dobre igre tako losa optimizacija, dayz sam prestao igrati jedno 5-6 dana :D jer cekam 0,59 u live-u pa da krenem ponovo trcati, istrazivati, pokusati kampovati na vehicles, ovi sa ts-a igraju i dalje pvp u chernu mene mnogo smorilo bole me oci od gledanja u 20fpsa :D

Kakvog fps-a? Jesi ti igrao armu 3? Ona nema nikakvih problema sa fps-om

76561198004335002.png

Link to comment
Share on other sites

Nisam instalirao sve peceve i one packove sta vec, tako da ne mogu nista da tvrdim, zato kazem mislio...
Al ono osnovno sto sam instalirao i probao da udjem na altis u sred grada jebe fps...mada su mi rekli da kad sve lepo instaliras i podesis radi lepo sa dobrim serverom...

Link to comment
Share on other sites

Armu sam kupio zbog grafe ne graficku zbog arme wtf :S mada sam je kupio i zbog 8 rama 
uopste se ne przim na armu koliko sam imao priliku da je jeftino uzmem, to pokazuje sto je jos nisam ni instalirao, al ne vidim poentu da mi ne odgovorite dal je dovoljna confa ili ne, mada znajuci cybhonera samo je njegova konfa dobra :D lel

Edited by Geno
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...