Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

Ti prekidi i visina dosta jebu Cileance, svi mogu da im skoce jer su kepavi :)

 

lose je sto igraju Holandija i Brazil jer će proći bar jedna bedna reprezentacija..hteo sam opet da argumentujem zasto mislim da je holandija losa ali je alfy sve lepo objasnio :)

 

Meksiko je pokidao sa taktikom jer modric i rakitic nisu mogli do lopte da dodju bukvalno..preuzeli su im posed i izdominirali..i ono srnino je bila cista ruka..

 

http://www.sportske.net/blog/filip-jovanovic/sumrak-favorita-184312.html

Edited by GibanicA
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

jebiga, to je kad dugo igraju bez pravog zadnjeg veznog, i to im se na kraju i potpuno obilo o glavu. Modrić i Rakitić su morali puno da pokrivaju pozadi, naročito zbog Pranjića, i onda se nisu videli napred

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

DSBXVVk.gif

[roflmao]

 

Latinosi kompletno iscarevali ovaj Mundijal na svim poljima. Jeste da im sigurno mnogo vise odgovara klima(zbog vlaznosti vazduha), ali je presudno to sto ne igraju kao sisice, nego biju iz sve snage bez obzira ko je protivnik. Nesto sto nedostaje nasoj reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam iskreno koje to igrače Meksiko ima

 

Očoa je bez kluba, Dos Santos je večiti talenat (Bojan Krkić fazon), Rafa Markez već u ozbiljnim godinama, Peralta iako sipa za reprezentaciju nikad nije igrao u Evropi plus je solidno mator (punih 30), imaju Chicarita, onog Morena iz Espanjola, Guardada i ajde Hereru iz Porta, mada je taj u Portu igrao svaku petu utakmicu.

 

Sa druge strane, imamo Modrića i Rakitića (sada u Barsi), mladog Kovačića, Srnu, Mandžukića, veoma solidnog Perišića (25 god), Lovrena koji iako je ranije bio teška kiksara ali je imao odličnu sezonu u PL i potpisaće za neki veći klub, Danijela Subašića (koji bi meni branio pre Pletikose, imao je dve dobre sezone u Monaku). Pored ovih, tu su i klinci tipa Vrsaljko, Rebić, Radošević, Brozović (koji se nije usrao protiv Brazila iako je pre toga samo 2x ušao sa klupe za reprezentaciju) etc.

 

Po meni, sastav Hrvata je mnogo bolji, i trebalo je ako gledamo imena juče da dobiju bez problema

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Brate naravno da je sastav Hrvata, na papiru, daleko bolji... nego mohr gonna mohr. Da se potrudio da ode na flashscore i pročita sastave, skapirao bi kolko ne zna gde ko igra iz Meksika.

A meni je baš drago što su Hrvati ispali. Još više mi je drago, zato što sam imao ružan osećaj da će dobiti ovu tekmu!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

danas sam u nekom "good guy" moodu, pa nisam hteo odmah da ga napušavam, nego sam hteo da mu objasnim zašto nume

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Urugvaj - Italija

Ko pobedi ide u drugu rundu. Remi vodi Italijane u 1/8 finala i svakako ce im to biti u podsvesti. Nemam pojma, nekako mi se cini da je Urugvaj usao u prvenstvo od drugog kola i ulaska Suareza. Mislim da ce nastaviti dobru partiju posle meca sa Englezima i da ce dobiti Italijane. Mada znamo svi kako su oni nepredvidivi, imaju svoju igru i cekaju da slome protivnika. Imaju ludaka u napadadu koji moze da resi mec, a isto tako moze da se izmajmunise i dobije crveni u prvom minutu. Pirla da ne pominjem, mozak ekipe. Sve u svemu, meni se ovde cini da ce Urugvaj dobiti.

 

Kostarika - Engleska

Prosto neverovatno da u ovaj mec ulaze ekipe sa dve pobede odnosno dva poraza, ali totalno drugacije nego sto se ocekivalo pre pocetka prvenstva. Kostarika prvo iznenadjenje turnira, svakako, igraju momci svaka im cast. Englezi standardno sto se tice zavrsnice prvenstava. Pitanje je samo da li imaju snage i volje da nesto pokusaju u poslednjoj utakmici, da se 'izvade' za dve blede partije iz prva dva kola. Kostarika moze i da kalkulise sa odmaranjem vaznijih igraca. Sve zavisi od motiva obe reprezentacije. Prednost bih dao Juznoamerikancima...

 

Grcka - Obala Slonovace

Obala bi pobedom obezbedila prolaz u drugu rundu, a kvalitetom i igrom do sada svakako moze na to da racuna. Grcka kao Grcka, jadno i bedno, nisu dali gol do sada, primili su 3 komada u prvom kolu od Kolumbije i mislim da nemaju sta da traze protiv Drogbe ( nadam se da ce startovati veceras) i ekipe ..

 

Kolumbija - Japan

Kolumbijci su obezbedili prolaz dalje, sa dve pobede cvrsto drze prvo mesto i mislim da ce u ovom mecu odmarati glavne igrace. Japanci mogu da se nadaju prolazu pobedom veceras, ali da li imaju kvalitet za to? Naravno, pod uslovom da OSlonovace kiksne protiv Grka. Ocekujem da ce Kolumbijci iskusno resiti Japance koji moraju da se otvore.

Link to comment
Share on other sites

Ali Meksiko na svakom prvenstvu tako igra, tj svaki igrac igra 3 puta bolje nego za klub. I ja mislim da nije bas tolika ogromna razlika na papiru u korist Hrvata, prave je samo Modric, Rakitic i Mandzukic, nema tu nekih imena sem njih. Srna je odlican, ali ne mozes reci za Rafu da je u godinama a ne za Srnu recimo, ili za Dos Santosa da je veciti talenat a Kovacica da gledas kao nesto vise od talenta :)

Posto smo puno upuceniji u Hrvatske igrace zato mislimo da su jaci, a Meksiko je sa druge strane nepoznanica, i siguran sam da oni imaju svoje Rebice, Vrsaljke, Radosevice itd.

Edited by toMaBRE
Link to comment
Share on other sites

ne mogu detaljno Vanja, prošao me vajb :)

Dos Santos ima 25, Kovačić ima 19, neću dalje da idem u objašnjavanje. Modrić je među najboljima na svetu na svojoj poziciji, Rakitić je u Sevilji našao "svoju" poziciju, i mislim da od njega tek treba očekivati najbolje, a top igrač Meksika greje klupu u Junajtedu i uđe u igru na 20 minuta

 

Srna ima 32, kapiten je jedne od slobodno bih rekao top16 evropskih ekipa (redovno prolaze grupe u CL), dok Marquez igra u pizdi materini i ima 35

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

kad bi sve tako gledao na papiru highly,spanci ne bi kuci posle grupne faze,hrvati imaju 4 igraca vrhunske klase ali to je otprilike to,modric,rakitic,mandzukic,srna,par dobrih igraca i par igraca koji su prosek/ispod proseka,meksiko nema tih slabih tacaka,da ne pominjem sto su montes i medina povredjeni,nisu jaki po imenima,nemaju neke velike zvezde ali sabijaju i to je njihova odlika xyz turnira unazad.

Link to comment
Share on other sites

Meni je predrago sto su Hrvati izgubili i ispali, ali ne zato sto su Hrvati nego sto bi bio zlocin nastaviti gledati taj klasicni balkanski fudbalski mindset i igru. Kao nasu repku da sam gledao, bice egal sa velikom repkom a usrace ih neko ko je losiji ali zeli to vise od njih... Meksiko kome X odgovara igra kao da im treba 2 gola razlike... Kada su im dali prvi gol, znao sam da ovi nece okrenuti pa da imaju jos 90 minuta... etc.. Ona odbrana Srne, fuckouttahere

Link to comment
Share on other sites

danas ce cela planeta da odigra costa rica - england gg3+

 

mislite o tome :D

zapravo ne :D

Pocepace ih gordi albion!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da ce ih Englezi odrati, znaju da su ispali, odigrace opusteno i nadigrace ih. 

Italija-Urugvaj, bas ono sto kaze menadzer(osim sto ja mislim da ce Italija proci), sve moze da se desi..tipa da Baloteli dobije crveni u prvom a Suarez u drugom minutu  [:D]

Link to comment
Share on other sites

objasnio vam toma,hrvati imaju tih par imena ali su kao tim realno smesni,sto im je meksiko sinoc i pokazao,nisam slucajno uhvatio gg i 2 i gg :),chile me jako usrao sinoc

lol... naravno da si slucajno uhvatio... hrvati nisu zasluzili da daju gol... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...