Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

drago mi je sto nisam stigao da preporucim gg3+ ovde u koji sam bio siguran,brazil je jebeno prebedan i ovo 4-to mesto im je previse...vratilo im se sve za onaj prolaz protiv chile-a...jeste mogao biti onaj penal nad oskarom ali nisu oni svojom igrom ni to zasluzili i jos nesto,mislim da previse h8-a bacate na robena,voli on da padne i sve to stoji ali da ga biju,biju ga i to muski...

Edited by mohr
  • Downvote (-1) 3
Link to comment
Share on other sites

Ovo je postala igra simulatora,manipulatora i foliranata...ljudi naocigled svih odigraju npr. grudima ili ramenom cela zadnja linija dize ruku i pokusava da izmanipulise igranje rukom, isto i za ofsajd,odbrabeni igrac fejluje sa ofsajd zamkom za 2m ali ne propusta priliku da podigne ruku i mahne sudiji na liniji....simuliranje penala ciji je bogotac ovaj celavi gubavac roben ne vredi ni komentarisati

ovo sa oskarom je komotno moglo d prodje kao penal samo da on, mali brkati cigan, nije jos dodatno izteatralisao pad...jadne sudije, nije ni cudo sto su retardirane i grese pored ovoliko balerina

lepo receno

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=dCIsXcEdv3E

  • Upvote (+1) 1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...