Jump to content

POKLANJAMO Hearthstone ključeve!


Lucky

Recommended Posts

Bio bih zahvalan do kraja zivota ako bih dobio beta key. Napokon neki domaci sajt dje mogu da kazem sta osjecam. Sve neki giveaways na strane jezike. Ovako. Trudim se vec 3 mjeseca bez prestanka (sto moze dokazati moj reddit,twitter i fb). Msm da nisam normalan koliko pokusavam. Ali nikada se nisam vise primio na neku igricu kao za ovu. Vjerovatno sto nmg odma da je igram i ona je zelja sve jaca i jaca :) Stv se osjecam depresivno i bas razocarano jer nmg da dobijem key. Opt-in vec 3 mjeseca,50+ giveaways sigurno i jos sto pokusavam da dobijem neke na twitter,fb i reddit. i dalje nemam srece. nmg da vjerujem da sam toliki baksuz. Neko je nesto bacio na mene ( lol ) . U svakom slucaju volio bih da dobijem jedan key. Ja msm da ne bi bilo srecnijeg lika od mene tada. Hahah :)

Link to comment
Share on other sites

OK, evo i dobitnika kodova za Hearthstone.

 

- Grgile

- Doolio

- Mammothead

- Makondo

- Invader

- Petar Jovanović

- Milomir Đurović

- Đorđe Tomić

- Jovan Mitrović

- Ozrenko Mitrović

 

Molim sve dobitnike da mi se jave putem privatne poruke kako bi dobili svoje nagrade, ostalima više sreće u narednim igrama koje organizujemo.

Link to comment
Share on other sites

E ovako... Mogli ste odma ljudima reci da se ne pate oko ovoih prijava za hs... A ne ovako na pederski fazon spamujete po twiteru vas forum,fb-a ajmo prijave haos delimo dzabe beta key, navozate ljude da vam posecuju forum, a onda podelite key samo onima koji su u vrhu sto se tice brojeva postova... Prevaranti klasicni....

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

E ovako... Mogli ste odma ljudima reci da se ne pate oko ovoih prijava za hs... A ne ovako na pederski fazon spamujete po twiteru vas forum,fb-a ajmo prijave haos delimo dzabe beta key, navozate ljude da vam posecuju forum, a onda podelite key samo onima koji su u vrhu sto se tice brojeva postova... Prevaranti klasicni....

 

Ko gubi ima pravo da se ljuti :) evo recimo ni pesma nije dobio a još je i pesmu napisao :)

 

Random je zeznuta stvar, jednako koliko postoje i ljudi koji su dobili sa više postova, dobijali su i oni sa manje postova. 

Čak i u ovom izvlačenju ima onih sa jako skromnim brojem postova, potom fanova sa Facebooka za koje ni ne znamo koliko imaju postova, i tako.

 

Nemoj da se srdiš, sigurni smo da će nekada i tebe sreća pogledati! :)

Link to comment
Share on other sites

Ne srdim se ja jer nisam dobio key, koliko pratim blizzarodov forum HS ce biti free to play... Samim tim su to vec pokazali sto su poceli u wowu da ubacuju stolove za HS po glavnim gradovima.. Izvinjavam se zbog ispada, ali kad sam pogledao dobitnike, njih 2-3 sam potrazio po forumu video da imaju oko 1000postoca pa sam u sekudni ''izrejdzovao'' i nalepio prethodni post..

Link to comment
Share on other sites

Nema potrebe, pogledaj evo primera radi Blackguards kodove koji su podeljeni takođe danas, mislim da je 3 od 5 dobitnika neko ko ima 1-2 posta na forumu.

 

Hearthstone će biti free 2 play, svakako, s tim što su ovo ključevi za betu koja je i dalje po pozivu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...