Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

ne bih bas rekao da su jako precizni, osim ako ne trolujes :)

is7 ima jedan od najnepreciznijih topova kod tier X teskih tenkova plus sto sporo skuplja nisan, is4 je malo bolji i meni je drazi, plus sto je odlican za side scraping i moze da upije dosta stete.

par mojih zanimljivih od danas

3spS2y1.jpg

 

51Hitp0.jpg

Edited by zobla24
dodatak
Link to comment
Share on other sites

trenutno sam na KV1S, na sta idem? IS7 ili IS4? Stavno ne znam koje su razlike, sta kazes?

Grana ka IS-4 su u sustini sporiji tenkovi koji se vise oslanjaju na oklop, grana ka IS-7 su mobilniji i meni zabavniji tenkovi. Pritom u ovoj drugoj grani nisam igrao ST-I i IS-4, ali imaju isti top kao T-10 samo bolji oklop, pa mogu da pretpostavim kako se ponasaju. Meni recimo ovaj KV-4 jeste super zabavan kad ne moze niko da me probije, ali mi je smor kad treba da dodjem negde, IS-3 je za njega u tom smislu uzivanje u igri. Ja bih pre preporucio granu kao IS-7, pogotovu sto sada imas popuste i bonuse na njih u martu. IS-7 doduse jeste jako neprecizan, ali je opet vrlo zabavan tenk. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

E sad me tacno sramota... Bilo mi dosadno pa pogledao temu od pocetka pa sve do ovde, i vidim da je svako imao odlicnih partija.... A ja sa mojih 3,2k borbi imam 2 top guna i 10 velikih kalibara, ni jednog mastera. Ako hocete evo vam nick, Maridza3 pa pogledajte :(

Ne znam sta ima da te bude sramota, pa niko se naucen nije rodio. Evo vidis i Coyotea smo uspeli da malo podstaknemo pa sad samo M bitke redja ovde ;) Samo igraj, gledaj malo kako i drugi igraju i bice toga uskoro ne brini. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

http://prntscr.com/ad39nc

Konacno da i ja ubodem nekog mastera, inace, falilo mi je 100dmg da bi uradio poslednju misiju za lake tenkove  :)
 

Jel moze neko da mi pomogne, kako da posaljem replay wg-u, hocu da prijavim jednog imbecila koji me je 3 puta namerno gurnuo niz liticu :)

Kul za AMX-a, to je dosta nezgodan tenkic jer ga dosta voze pa se ne uzima M bas tako lako. 

Sto se ovog drugog tice uvek treba da ga reportujes ingame i da kukas drugima da ga reportuju jer sto vise ima reportova to izlazi tamo nekome iz WG-a da pregleda sta se tu desava i da ga kazni, banuje i sl. Uvek mozes supportu poslati mail sa replay te konkretne partije, ali realno ne ocekuj neku konkretnu reakciju na tu temu, verovatno takvih dobijaju milione u toku nedelje. Imas ovde i na WoT forumu diskusiju bas o tome http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/524572-very-abusive-player/ Nazalost debila uvek ima... 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...