Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Ljudi poprilicno zaboravljaju da osim RNG-a na koji se zale, WoT ima izuzetno kompleksnu fiziku. On kalkulise ugao granate u odnosu na ugao oklopa i njegovu efektivnu debljinu, a kada iskalkulise da se projektil odbija on dalje kalkulise i pod kojim uglom, kojom snagom i brzinom se on odbija. Tipa da je pored ovog T-54 bio neki bolje oklopljeni tenk a ne Skoda on bi uradio bounce-bounce. Cak je pitanje i da li bi Skodu probio spreda posto ima malo bolji oklop a projektil je izgubio snagu. Ali je ovako zabavno :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Za posadu imas skillove i perkove, skill radi odmah, perk radi tek kad dostigne 100%. Tipa Sixt sense se nece paliti dok ne napuni 100%, a repair odmah radi i malo brze popravlja s svakim procentom povecanja, nadam se da kapiras. 

Drugi ti je problem sto je WG napravio glupost s ovim zenskim posadama jer ne mogu valjano da se mesaju s muskim. Naime one dolaze sa Sisterhood of steel perkom, dok muski imaju Brothers in arms. I jedno i drugo kada ga imaju svi clanovi posade donosi 5% bonusa na sve njihove karakteristike. Problem je sto ne radi ako imas jednu zensku i cetiri muska, nego samo ako imas pet zenskih ili pet muskih. Mislim zasad ti to nije problem jer nisi to krenuo da stavljas na ostale clanove posade, nego samo kazem generalno, i ja sam se tako zajebao pa sad imam Jagdtigera s zenskim komandirom i muskom posadom :( S druge strane imam skroz zenski STA-1.

Inace ok partija skroz, polako ces uci u fazon s Tigrom i protiv jacih tierova, M nisi dobio verovatno zato sto je partija bila samo tvoj tier i nizi. Da si ovako pobio tipa devetke i desetke bio bi M sigurno sa istim brojem killova i dmg, vise se iskustva dobija kad pucas na visi tier. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...