Jump to content

Zanimljive partije - okačite svoje (ne)uspehe


Recommended Posts

Gle sad, uzmem da odigram par partija sa IS-3 jutros, podsetio si me kako je do jaja tenk, a i kao nemam nijednu zvezdicu jer sam ga igrao najvise pre nego sto je to bilo i aj da i to nabacim. I meni nije jasno u ovoj partiji kako sam ja imao toliko vise exp od tebe, tipa ima 300dmg vise, malo vise blokirano i malo vise spot, a ti recimo imas vise killova i deluje mi da si sibao vise T8 tenkova (ja sam samo Centuriona), bas mi nije jasno... Jedino ako nije ovaj steelwall, ali opet mi to ne deluje nesto spec. Ali je ovaj tenk u t8 partiji potpuno zlo :)

 

IS-3_1.jpg

IS-3_2.jpg

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nisi taj dobijao, bio je valjda neki Pz II D kao premium, taj je sranje. Ovaj je mnogo OP, zato ga i naplacuju toliko. A jeste me prosralo, ti nije me sralo sto se dingovanja tice, to dinguje pa dinguje, jedino me usralo sto press nalog stavlja isto od svake municije, pa sam posle pola partije potrosio svu normalnu municiju i dalje pucao s goldom pa sam probijao vise nego sto bi realno trebalo, ali nisam hteo nego mi prosto nestalo :)

A sto se capa tice bila je razlika nekih 7-8 sekundi, partija se zavrsila kad je njemu trebala jos 1s da bude nereseno, ali jbg :) Ne znam koliko tacno treba da bude razlika, problem je sto je ovo govno sporo pa nisam mogao samo da branim svoj cap. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ahaha, koji nacin da se zaradi Kolobanov:). Branimo se, na pola gejma mi zabaguje igra i ne mogu da se pomeram kao arty uopste, sreca pa sam okrenut na stranu gde je nas kap i gde oni napadaju. Vreme polako istice, na kraju ostajem sam vs njih 5 i decapujem jednom. Oni vise nemaju vremena za cap i traze me, a ja sam u cosku mape i ne mogu da se pomerim (par puta mi se desio ovaj bug, kazu ljudi da je do xvm). I u poslednjoj sekundi me nalazi t32, puca na mene, ali masi posto nije stigao da nanisani. I mi dobijamo gejm, a ja toliko cenjenu Kolobanov medalju:)

27ypo20.jpg

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...